PlayStation 5 dodaje integrację Discord Voice

Integracja głosu Discord na PlayStation 5 to coś, o co fani prosili od dłuższego czasu. Ta funkcja jest już dostępna na Xbox Series X|S, a także pojawiła się na PS5. Zasadniczo zwiększa to wygodę, ponieważ nie musisz tworzyć imprezy PS Party, aby rozmawiać ze znajomymi na Discord i dołączać bezpośrednio na konsoli.

Integracja z Discord Voice na PS5

Zwykle organizujesz imprezę PS, ale możesz ją pominąć i kontynuować rozmowę niezgody na PlayStation 5 dzięki integracji. Użytkownik jest włączony Reddit opublikował kilka zdjęć aplikacji w akcji i widzimy, że umożliwia ona łączenie się z głosem na PS.

Integracja z Discord Voice na PS5
Kroki, aby dodać integrację głosu Discord na PS5
Czat głosowy będzie dostępny tylko na PS5, nie na PS4.
Kroki, aby dodać integrację Discord Voice dla PS5 Kroki, aby dodać integrację Discord Voice dla PS5
Zademonstrowana umiejętność dołączenia do czatu Discord na PS5

Widzimy to na zrzutach ekranu Discord przenosi czat grupowy na PS5. Umożliwi to bezproblemowe przenoszenie połączeń Discord z komputera/telefonu komórkowego na PS5 i kontynuowanie rozmowy ze znajomymi. Integracja nie będzie na PS4. Jest to zrozumiałe, ponieważ PS4 boryka się z wielozadaniowością.

Zrzuty ekranu pokazują również, jak dodać integrację za pośrednictwem aplikacji mobilnej Discord. Wystarczy wykonać te kroki w aplikacji; Zaloguj się na swoje konto PlayStation. Podłącz go do systemu PlayStation 5 i po prostu dołącz do czatu głosowego i gotowe.

Ta nowa funkcja nie zastąpi natywnej funkcji czatu głosowego PlayStation. Dzięki integracji gracze mogą wyłączyć czat w grze i korzystać z kanałów Discord w celu usprawnienia komunikacji głosowej.

Ta funkcja jest już dostępna dla użytkowników Xbox Series i działa jak urok, dobrze, że PS5 otrzymuje tę funkcję i jest to coś, na co czekali fani. Łatwość integracji Discorda jest czymś, czego musisz osobiście doświadczyć, aby to docenić. Teraz możesz pominąć tworzenie „PS Party” na PlayStation i po prostu przenieść połączenie na PS5.

Zobaczymy, jak dobrze integracja działa na PlayStation 5. Ta funkcja integruje się naprawdę płynnie na Xboksie i mamy nadzieję, że to samo dotyczy PS5.

Jakie są twoje przemyślenia na temat integracji głosu na PlayStation 5 Discord? Czy czekałeś na funkcję? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Leave a Comment