Piosenkarz K-pop, aktor umiera w wieku 24 lat w Seoul Crowd Crush – Billboard

Piosenkarz i aktor Lee Jihan był jednym z tych, którzy zginęli w tragedii mafii Itaewon w Seulu w Korei Południowej. Dwie agencje reprezentujące gwiazdę, 935 Rozrywka oraz 9Ato RozrywkaPotwierdzony Aktualności w niedzielę (30 października). Miał 24 lata.

Urodzony 3 sierpnia 1998 roku Lee Jihan zrobił swój pierwszy duży krok w koreańskim przemyśle rozrywkowym, biorąc udział w drugim sezonie koreańskiego konkursu wokalnego. Zrób 101gdzie 101 K-pop The Hopefuls szukali miejsca w 11-osobowym boys bandzie.

Wydarzenia K-popowe, nowe wydania muzyczne anulowane i przełożone w związku z Seul Halloween Stampede

W tym czasie reprezentował jako stażysta K-pop z Pan Entertainment, pierwotnie Lee przetestowany w pokazie z okładką EXO„Przedawkowanie” zaowocowało dobrze przyjętym występem grupowym NIESKOŃCZONY„Be Mine” z obsadą i ostatecznie został usunięty w piątym odcinku. Przedstawienie wyprodukowane chcę taki (kto nagrał pięć postów na Albumy świata wykres podczas ich jednego roku wspólnego) i inne gwiazdy.

Były Zrób 101 zawodnicy Park Heeseok oraz Kim Dohyun złożyli kondolencje i podzielili się informacjami pogrzebowymi dla byłego towarzysza z obsady przez Historie na Instagramie.

Poczta-Produkować, Lee przeniósł się do aktorstwa. W 2019 roku zagrał w koreańskim dramacie Dzisiaj był kolejny dzień Namhyun. 935 Entertainment i 9Ato Entertainment reprezentują kilku różnych aktorów w Korei Południowej.

Lee Jihan jest jednym z co najmniej 153 zabitych w weekendowej mafii w Seulu. Rząd Korei ogłosił okres żałoby narodowej, który potrwa do 5 listopada. Opublikowano kilka wydań i wydarzeń K-pop anulowane lub przełożone w świetle tragedii. Artyści lubią PSY, ENHYPEN a inni mają wyraził swoje kondolencje.

Leave a Comment