Pierwszy zwiastun Metal Gear Solid 3 Remake został najwyraźniej opublikowany na Twitterze i szybko usunięty

AKTUALIZACJA: Badamy, ale przynajmniej część poniższego zwiastuna wydaje się pochodzić z filmu Quixel z Unreal Engine 5 tutaj, co prowadziłoby do wątpliwości co do jego integralności. To nie zmienia aktualności Metal Gear Solid 3 Remake, nad którym pracuje Virtuous (z zamieszczonym tydzień temu filmem z trasy koncertowej Virtuous z bardzo interesującą książką).


Virtuous (znany deweloper/porter) od dawna podobno pracuje nad remake’iem Metal Gear Solid 3 dla Konami.

Zostało to po raz pierwszy zgłoszone przez użytkownika VGC a następnie potwierdzone przez profil LinkedIn, który ujawnił, że firma pracowała nad remake’iem gry AAA od 2018 roku z „[triple-A] grafika poziomów, grafika 4K i „niszczenie scenerii”.

Teraz wygląda na to, że możemy mieć pierwszy zwiastun gry dzięki uprzejmości własnego konta na Twitterze Virtuous, który najwyraźniej opublikował zwiastun wideo ujawniający to, co naszym zdaniem jest naszym pierwszym spojrzeniem na ustawienie lasu w grze, a także ciąg kodu Morse’a, który ujawnił datę ‘8. Grudnia”, czyli tego samego dnia co The Game Awards.

Ale wszystko to potwierdza nie tylko fakt, że Metal Gear Solid 3 Remake jest już w drodze z Virtuous i że dzieli nas tylko nieco ponad miesiąc od jego premiery na The Game Awards. Metal Gear Solid 3 byłby świetnym miejscem do rozpoczęcia dla nowych fanów serii, ponieważ gra toczy się 31 lat przed wydarzeniami z oryginalnej gry Metal Gear.

Game Awards odbędą się w piątek, 9 grudnia. Zwykle dla Australijczyków jest to świetna pora dnia, ale damy Ci znać, gdy dowiemy się więcej.

Leave a Comment