Phillies w Citizens Bank Park na mecz 3 World Series

FILADELFIA – Poniedziałki mogą być zabawne.

To trzecia gra World Series. Jest Halloween. Phillies, fani World Series i Halloween tego samego wieczoru? W Citizens Bank Park rzeczy mogą zwariować. Ale potem fani Phillies tracą rozum z powodu Rhysa Hoskinsa dźgnął kijem po trafieniu trzech runów u siebie w meczu 3 z serii National League Division.

W dogrywce posezonowej z remisem 1-1 zwycięzca meczu 3 wygrał serię 68 z 98 razy (69%).

Oto trzy klucze, którymi Phillies mogą przejąć dowodzenie nad tą serią w Filadelfii:

1. Thor i Strażnicy
Filadelfia była zachwycona wygraniem NLCS w pięciu meczach, ponieważ pozwoliła im wystartować z Aaronem Nolą i Zackiem Wheelerem w 1. i 2. grze World Series, a następnie umożliwiła łącznie 10 przejazdów (dziewięć zdobytych) w 9 1/3 inningów. . Phillies będą potrzebować Noe Syndergaard oraz Strażnik Suarez grać o wiele bardziej konkurencyjnie, co świadczy o tym, że Syndergaard rzucił tylko 1 1/3 inningów od swojego startu 15 października, a Suárez nie wystartował od meczu 3 NLCS, który odbył się 21 października.

Jak wygląda konkurencja? Cóż, w przypadku Syndergaardu trzy rundy bez punktacji w grze 3 byłoby fantastyczne. Pozwolił na jeden przejazd w trzech rundach w grze 4 NLDS przeciwko Braves 15 października. To był ogromny występ w grze, która wygrała serię. Phillies też to przyjmą.

W przypadku Suareza pięć rund w grze 4 byłoby błogosławieństwem. Suárez rzucił się z ulgą w pierwszym meczu World Series w piątek, więc nie jest jasne, ile rzutów lub inningów może rzucić we wtorek. Rozbił 3 1/3 inningów w grze 1 NLDS 11 października i pięć inningów w grze 3 NLCS 21 października.

Jeśli Phillies wygrają jedną lub obie te gry, w razie potrzeby zwrócą się do Noli w grze 5 i Wheelera w grze 6.

Liczą na znacznie lepsze wyniki następnym razem.

2. Przytrzymaj prawe przyciski
Menedżer Phillies, Rob Thomson, przez cały sezon wykonywał właściwe ruchy. Czasami robi to, nie robiąc nic (np. nie przesuwając Kyle’a Schwarbera lub Hoskinsa z miejsc 1-2, pomimo próśb fanów po pierwszych czterech meczach po sezonie). Thomson wykonał fantastyczną robotę ze swoim bullpenem. Może to być naciskanie na leworęcznego José Alvarado i praworęcznego Seranthony Domíngueza o dodatkowe auty w siódmym, ósmym i dziewiątym inningu lub bycie zbyt agresywnym i używanie Alvarado w piątym inningu i Suareza w siódmym inningu w grze 1. Seria światowa.

Syndergaard i Suárez raczej nie zagrają głęboko w meczu 3 i 4, więc dla Thomsona i trenera pitchingu Caleba Cothama ważniejsze niż kiedykolwiek będzie wybranie odpowiednich miotaczy na właściwe miejsca, a następnie zmuszenie ich do wykonania w razie potrzeby.

3. Trzymaj w tym tłum
To nie brak szacunku dla św. Louis, Atlanta, San Diego i Houston, ale tłumy na tych stadionach były oswojone w porównaniu z Citizens Bank Park w tym miesiącu. Phillies mają 21-9 (.700) po sezonie w Banku. To najlepszy posezonowy rekord u siebie dla każdej drużyny w dowolnym parku (minimum 20 meczów). Jest lepszy niż Mets na Shea Stadium (26-13, .667) i Cardinals na Busch Stadium II (35-18, .660).

Jak więc Phillies trzymają w tym tłum? Po pierwsze, nie pozwól Astrosowi przejąć sporej wczesnej przewagi i trzymać się jej. (The Phillies zaczęli odrabiać straty z powodu przegranej 5:0 w meczu 1 w czwartym inningu.) Duże uderzenie lub dwa na początku może rozpalić publiczność. Bomba Bryce’a Harpera, Schwarbera, Hoskinsa (lub kogokolwiek innego) odebrałaby przewagę.

Przewaga na własnym boisku Phillies jest prawdziwa. Gracz Braves powiedział Hoskinsowi w NLDS, że nigdy wcześniej nie widział Banku. W World Series 2008 Jayson Werth opowiedział podobną historię o zawodniku Tampa Bay. Werth powiedział, że wtedy wiedział, że promienie zostały ugotowane.

Philly była w ich głowach.

– Philly nadchodzi – powiedział Nick Castellanos.

Leave a Comment