Phillies ryczą z powrotem przeciwko Astros remisuje Game 1 w wielkim hicie JT Realmuto vs. Justin Verlander

Rozpoczyna się World Series. Ekscytujący, a czasami szokujący post-sezon oferował znajome twarze i zupełnie nowe, które poprowadziły Fall Classic. To jest Houston Astros oraz Filadelfia FiladelfiaNajlepsi rozstawieni Ligi Amerykańskiej vs. ostatnia drużyna ligi narodowej. To klub, który po raz pierwszy od 2009 roku wystąpił w World Series, po raz czwarty w ciągu sześciu sezonów, przeciwko jednemu, który powrócił na światło dzienne. Mecz stawia porządek przeciwko chaosowi i dane, które pomogą określić spuściznę notabli, takich jak: Bryce HarperZakurzony Piekarz i Justin Verlander – nie wspominając szeroko dyskutowany rdzeń Astros zaangażowany w skandal związany z kradzieżą znaków.

Verlander rozpocznie mecz 1 w Houston w piątek wieczorem przeciwko Phillies Aaron Nola. Verlander jest prawdopodobnie doda swoją trzecią nagrodę Cy Young Award w przyszłym miesiącu, ale mimo że ma pierścień, wciąż dąży do swojego pierwszego osobistego zwycięstwa w World Series. Wchodzi z rekordem 5,68 ERA i 0-6 w siedmiu startach w czterech występach w World Series.

Nola wchodzi w to, jego pierwszy post-sezon, z ERA 3.12. W obliczu drużyny Astros, która dotarła do World Series niepokonana w fazie playoff, ma interesującą rzecz na swoją korzyść: był ostatnim miotaczem, który ich pokonał. Powrót 3 października Nola flirtowała z perfekcją w 6 2/3 dominujących rundach w Houston, pomagając Phillies wygrać i utrzymać miejsce po sezonie..

Astros, zwycięzcy 106 meczów w sezonie zasadniczym, mają przewagę na własnym boisku i goszczą mecze 1 i 2, zanim seria przeniesie się do Filadelfii w poniedziałek. Gra 1 zaczyna się w piątek o 20:03 na FOX.

Możesz śledzić całą akcję tutaj, na Yahoo Sports.

Jak my się tu znaleźliśmy? Oglądaj Astros, Phillies lądują w World Series:

Leave a Comment