Perry przeprasza za komentarze Keanu

NBCU, Lwia Brama

Kilka dni temu były gwiazdor „Przyjaciół”, Matthew Perry, pojawił się na pierwszych stronach gazet z powodu mylących komentarzy, które wygłosił na temat Keanu Reevesa w swoich nadchodzących wspomnieniach.

Ale już, EW donosi, że Perry przekazuje te komentarze w publicznych przeprosinach za części swoich pamiętników, które wydają się zniesławiać Reevesa — człowieka, z którym nigdy nie pracował i który nie ma wyraźnego bezpośredniego związku z Perrym.

W oświadczeniu do LudziePerry mówi, że wybrał imię Reevesa na chybił trafił i nie ma problemu z aktorem:

„Właściwie jestem wielkim fanem Keanu. Po prostu wybrałem przypadkowe imię, mój błąd. Przepraszam. Powinienem zamiast tego użyć własnego imienia”.

Perry podobno dwukrotnie wspomina Reevesa w swoich pamiętnikach, cytuje odniesienie do śmierci River Phoenix i Chrisa Farleya i lamentuje nad ich śmiercią, jednocześnie „żartobliwie” pytając, dlaczego Keanu Reeves wciąż żyje.

Perry podkreślił późnych aktorów, którzy zmagali się z uzależnieniem, tak jak Perry przez całe życie, nie biorąc pod uwagę tragicznego pochodzenia Reevesa i bliskiego związku z Phoenix. W najlepszym razie komentarze okażą się niepotrzebnie mściwe i źle osądzone.

Magazyn donosi, że Reeves nie odpowiedział na prośby o komentarz.

Leave a Comment