Pełnomocnik Deshauna Watsona: SMS-y prokuratora pokazują próbę wymuszenia; domaga się sankcji wobec swojego prawnika

CLEVELAND, Ohio – Adwokat Deshauna Watsona, Rusty Hardin, prosi adwokata o sankcje wobec 26. powoda, który oskarżył Watsona o wykorzystywanie seksualne podczas randki, ponieważ „to fałszywy proces”.

W rozmowie telefonicznej we wtorek wieczorem z cleveland.comHardin mówi, że wiadomości tekstowe od oskarżyciela do Watsona – ponad 35, które zostały wysłane w rok po rzekomym incydencie w grudniu 2020 roku, ale według zgłoszenia – nigdy nie wrócił – pokazują, że nie była zmuszona do uprawiania seksu oralnego. , który twierdzi w swoim garniturze.

Hardin mówi, że adwokat powoda, Anissah Nguyen, była w posiadaniu wiadomości tekstowych, kiedy złożyła pozew 13 października. Cleveland.com e-mailem i SMS-em Nguyen z prośbą o komentarz.

„To nic innego jak wymuskana próba startu i nie zamierzamy się z tym pogodzić” – powiedział Hardin. „Minęły czasy rozstrzygania spraw sądowych, w które nie wierzymy”.

Niektóre z wiadomości tekstowych, których zrzuty ekranu znajdują się w zgłoszeniu, pokazują, że powódka zaprasza Watsona na spotkanie w hotelu w Houston, gdzie rzekomy incydent miał miejsce podczas ich samotnej randki. Niektóre prośby o ponowne połączenie go zostały złożone zaledwie kilka dni po rzekomej napaści.

Inne sms-y od niej zdają się jednoznacznie wskazywać na to, co może mu zrobić, lub na odwrót.

„To oczywiście nie brzmi jak osoba, która została zmuszona do seksu oralnego” – powiedział Hardin.

Współpracownik Hardina, Leah Graham, która również reprezentuje Watsona, dołączyła do wyzwania cleveland.com i powiedział, że firma wystarczająco długo milczała na temat charakteru niektórych spraw.

„Wydaje mi się, że czasy gryzienia w języki i próby zachowania poprawności politycznej i starania się być trochę ostrożnym w odniesieniu do tego, co pokazują dowody i co ujawniają fakty – dni, w których to robiliśmy, minęły” – powiedział Graham. „Prawda nas wyzwoli”.

Hardin podkreślił, że każdy prawnik, który w przyszłości spróbuje tej samej sztuczki, będzie musiał za to odpowiedzieć w sądzie. Powiedział, że Watson rozstrzygnął 23 z oryginalnych 24 pozwów – jeden jest w toku – aby wrócić na boisko. Wszystkich tych powodów reprezentował adwokat z Houston, Tony Buzbee, który powiedział: cleveland.com odmówił pięciu innym. Nguyen powiedział Cleveland.com Na początku tego miesiąca jej klientka rozmawiała z Buzbee na temat reprezentacji.

Watson obecnie odsiaduje karę zawieszenia w NFL na 11 meczów na podstawie swojej polityki zachowania osobistego, ale jest na dobrej drodze do gry 4 grudnia w Houston, gdzie miała miejsce większość rzekomych incydentów. Wrócił do ośrodka Browns w ograniczonym zakresie 10 października i jest uprawniony do rozpoczęcia ćwiczeń z zespołem 14 listopada.

Komisarz NFL Roger Goodell powiedział na jesiennym spotkaniu ligi w zeszłym tygodniu, że Watson do tej pory spełnił wszystkie warunki zawieszenia, w tym leczenie za to, co NFL uznało za napaść na tle seksualnym, i że powinien zostać przywrócony do finałowej szóstki. Gry.

„On wrócił (z Browns) i to koniec, jeśli chodzi o nas”, powiedział Hardin. – Załatwiliśmy wiele spraw, za które nie ponosiliśmy odpowiedzialności – i uważamy, że nie były one zasłużone – ale załatwiliśmy je, aby w zasadzie wszystko było załatwione, aby mógł zacząć grać w piłkę nożną.

Powiedział, że Watson musiał również „załatwić tę sprawę z NFL. Oba są teraz gotowe. A teraz każdy, kto chce złożyć jeden z tych pozwów, robi to na własne ryzyko, ponieważ nie ma czegoś takiego, a my będziemy bronić się przed każdym z nich.

Watson, który również musiał zapłacić grzywnę w wysokości 5 milionów dolarów w ramach ugody z NFL, utrzymuje swoją niewinność od czasu postawienia zarzutów w 2020 roku.

Hardin powiedział, że Nguyen „niech brzmi, jakby to był nowy pozew. Nigdy nikomu nie powiedziała, że ​​ta kobieta była przesłuchiwana przez policję w kwietniu 2021 roku. Prowadzenie sprawy przez prawnika jest nieodpowiedzialne. Ponosi etyczną odpowiedzialność za zbadanie sprawy i upewnienie się, że ma uzasadniony powód do jej zgłoszenia. Najwyraźniej tego nie zrobiła, ponieważ jej klientka od ponad roku była odrzucana przez wszystkich zaangażowanych.

Zauważył, że powód został odrzucony nie tylko przez policję, ale także przez ławę przysięgłych hrabstwa Harris w Teksasie i NFL przy sporządzaniu listy wiarygodnych spraw.

„To skandaliczny proces, aby uzyskać szybką ugodę, a te czasy minęły” – powiedział Hardin. — Ten statek odpłynął.

Myślisz, że znasz piłkę nożną? Bawić się cleveland.com Pro Picks Challenge, aby mieć szansę na wygranie nagród! Kliknij tutaj: cleveland.com Dla wyzwania wyboru

Zdobądź najnowsze produkty Browns: Możesz zamówić tutaj Sprzęt Cleveland Browns online, w tym koszulki, t-shirty, bluzy z kapturem, czapki i nie tylko.

Więcej pokrycia Browns

Browns uciekający David Njoku prawdopodobnie opuści mecz Bengals w środku sezonu kariery, prawdopodobnie z powodu skręcenia kostki

Zwycięzcy i przegrani od porażki Browns do Ravens

Kevin Stefanski: Snapper Charley Hughlett nie poruszył piłką przy złym starcie, jak myśli John Harbaugh

Jacob Phillips prawdopodobnie przegrał sezon z powodu kontuzji klatki piersiowej, mówi Kevin Stefański; David Njoku od 2-5 tygodni z wysokim skręceniem kostki

Jak ocenił Isaiah Thomas, Grant Delpit i reszta obrony Browns vs. kruki

Jak Nick Chubb, Joel Bitonio i reszta ofensywnej drużyny Browns ocenili w porównaniu kruki

Brownsowie 23-20 pokonali Baltimore Ravens w liczbach

„Możesz naprawdę przetestować swoje postanowienie już teraz”: Kevin Stefanski po przegranej z Ravens – transkrypcja

Defensywa Bengalczyków DJ Reader nie ma powrotu na mecz z Browns; LB Logan Wilson dobrze się rozwija

Bengalczyk Trey Hendrickson spodziewał się, że tęskni za Brownsem po cierpieniu z powodu żądła

Moje ulubione zdjęcia z przegranej 23-20 Cleveland Browns z Baltimore Ravens

Browns przegrywa z Baltimore Ravens: Orange and Brown Talk postgame podcast

Kolejna bliska porażka Brownsów, krzyki z szatni, wzywają Kevina Stefańskiego – pomeczowe bazgroły Terry’ego Pluto

Leave a Comment