Patriots ławce Mac Jones dla Bailey Zappe w drugiej kwarcie, od razu znaleźć ofensywne życie vs. Niedźwiedzie

ZADOWOLENIE

Mac Jones wrócił na boisko w poniedziałek wieczorem Patrioci, który po raz pierwszy wystartował od zakończenia trzeciego tygodnia z skręceniem kostki. Nie trwało to długo. Wymuszają się od bramy przeciw” niedźwiedzie, były typ draftu w pierwszej rundzie wywołał okrzyki kibiców na Gillette Stadium po rzucie przechwytu w drugiej kwarcie. Podczas następnego przejazdu w Nowej Anglii Jones został natychmiast przeniesiony na zastępcę początkującego rozgrywającego Bailey Zappe, który odpowiedział natychmiastowym przyłożeniem, aby wywołać atak.

23-letni Zappe stał się ulubieńcem fanów i ligową sensacją podczas swojego pierwszego roku z Patriotami. Przejęcie under center w tygodniu 4 po tym, jak weteran wsparcia Briana Hoyera doznał wstrząsu mózgu podczas zastępowania Jonesa, produkt czwartej rundy Western Kentucky zabłysnął opanowaniem i skutecznością w kolejnych wygranych jako tymczasowy starter. W międzyczasie Jones wydawał się niepewny w kieszeni podczas swoich pierwszych snapów od czasu kontuzji kostki, kończąc 3 z 6 na 13 jardów i wybierając w poniedziałek.

Jones został oficjalnie wycofany z gry na nieco ponad 11 minut przed końcem pierwszej połowy. Po stosunkowo obiecującym debiucie w 2021 roku jako pierwszy pełnoetatowy zawodnik drużyny, ma teraz tylko dwa przyłożenia w porównaniu z sześcioma przechwytami w tym roku. Z drugiej strony Zappe był ostry z ławki i pomógł w swoim pierwszym uderzeniu wciągnąć Nową Anglię na trzy punkty do Bears.

Jones podobno wykonał większość powtórzeń treningowych przed poniedziałkowym meczem, ale trener Patriots Bill Belichick wcześniej pozostawił otwarte drzwi dla Zappy, aby pozostał początkowym QB zespołu, nawet po powrocie Jonesa do pełnego zdrowia.

Leave a Comment