Patrick Peterson trolluje Kylera Murraya podczas uroczystości „Call of Duty” po uderzeniu Cardinals QB

Obrazy Getty

Patrick Peterson i Kyler Murray byli kolegami z drużyny w Arizonie przez ostatnie dwa lata kadencji Cornerbacka. kardynałowie. Jednak to nie powstrzymało Petersona przed rzuceniem ciosów w rozgrywającego WikingowieNiedzielne zwycięstwo 34-26 w Minnesocie.

Mając mniej niż sześć minut przed końcem trzeciej kwarty, Murray rzucił przechwycenie na Harrisona Smitha. Po grze cała obrona Wikingów udała się do strefy końcowej, aby uczcić wybór. Podczas tego Peterson był widziany, jak szyderczo zakładał słuchawki i bawił się kontrolerem, naśladując grę w grę wideo.

“Myślę, że nazywa się Call of Duty?” Peterson powiedział po grze zapytany, w jaką grę udawał, że gra podczas uroczystości. „Nie jestem wielkim graczem. Słyszałem, że to działa”.

Murray jest zapalonym graczem, a to hobby przyciągnęło uwagę na początku tego roku, kiedy rozgrywający podpisał rozszerzenie franczyzy o 230,5 miliona dolarów. Początkowo w tej nowej umowie była klauzula, która nakazywała Murrayowi ukończenie czterech godzin niezależnej nauki gry tygodniowo, co oznaczało, że nie robił niezbędnych rzeczy, aby być gotowym w dniu meczu. Ta klauzula była jednak ostatecznie wycofał się z umowy.

W szczególności Murray jest fanem serii „Call of Duty” Użytkownik Reddita odkrył tego lata że wyniki statystyczne rozgrywającego zmniejszały się za każdym razem, gdy wypuszczano nową edycję gry, a także weekend „Podwójne PD”, w którym można w zasadzie zdobyć dwa razy więcej punktów niż normalnie.

Tak więc w tym tkwi pochodzenie trolla Petersona i szybko wyciągnął to na swojego byłego kolegę z drużyny, gdy wymagał tego moment.

Leave a Comment