Packers wymieniają cztery wątpliwe, wykluczają dwa w grze Bills

GREEN BAY — The Packers wymienili linebackera Rashana Gary’ego (wstrząśnienie mózgu), Davida Bakhtiari (kolano), obrońcę Elgtona Jenkinsa (kolano) i odbiornik Christiana Watsona (ścięgno podkolanowe) jako podejrzanych o niedzielny mecz z Buffalo Bills.

Green Bay wyszedł z odbiornika Allena Lazarda (ramię) i narożnika Shemara Jean-Charlesa (kostka).

Gary opuścił niedzielny mecz w Waszyngtonie z wstrząsem mózgu. Czteroletni obrońca Packers powrócił w ograniczonym zakresie podczas czwartkowych treningów przed pełną sesją w piątek.

Watson opuścił dwa mecze z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego w meczu z New York Giants w Londynie. Początkujący wybór drugiej rundy ćwiczył w ograniczonym zakresie przez cały tydzień.

„Czuję się naprawdę dobrze, czuję się naprawdę pewny siebie” – powiedział Watson w czwartek. „Oczywiście muszę dbać o siebie i upewnić się, że robię właściwe rzeczy, aby pozostać na polu i zachować zdrowie.

Po opuszczeniu niedzielnego meczu w Waszyngtonie z powodu problemów z kolanem Bakhtiari wrócił na treningi w środę. Zarówno Bakhtiari, jak i Jenkins ćwiczyli w piątek w ograniczonym zakresie.

Rozgrywający Aaron Rodgers (prawy kciuk), odbierający Sammy Watkins (ścięgno podkolanowe) i napięty Marcedes Lewis (odpoczynek weterana) nie otrzymali statusów gry i oczekuje się, że będą grać.

Buffalo wykluczył Spencera Browna (kostkę) i wymienił biegającego z powrotem Taiwan Jonesa (kolano) jako wątpliwego.

Następujący gracze Bills nie otrzymali statusu gry i oczekuje się, że będą dostępni w niedzielę wieczorem: odbiorniki Jake Kumerow (kostka) i Stefon Diggs (odpoczynek weterana), linebacker Cam Lewis (przedramię), linebacker Von Miller (odpoczynek weterana), środkowy Mitch Morse (odpoczynek łokcia/weterana), defensywa Jordan Phillips (odpoczynek dla weterana) i bezpieczeństwo Jordan Poyer (odpoczynek dla weterana).

Leave a Comment