Packers QB Aaron Rodgers mówi: „Faceci, którzy popełniają zbyt wiele błędów, nie powinni grać”

3-4 graczy Green Bay Packers ma najgorszy start w ostatnich siedmiu meczach Aaron Rodgers Następny Niedzielna przegrana pełna błędów do dowódców z Waszyngtonu.

Podczas jego cotygodniowego występu na Pat McAfee ShowRodgers wskazał na psychiczne przerwy w serii przegranych trzech meczów Packers — pierwszy trzymeczowy poślizg Green Bay od 2018 roku.

„Mieliśmy tak wiele mentalnych błędów i pomyłek” – powiedział we wtorek Rodgers. – To nie jest ten rodzaj piłki nożnej, do którego przywykliśmy grać przez lata. Z pewnością były sezony, w których średnio cztery, pięć, sześć, może najwyżej siedem, pewne błędy umysłowe lub opuszczone zadania tygodniowo. Kilka tygodni mieć cztery, czasem dwa. W tym sezonie jest ich o wiele więcej w każdym tygodniu. Co tydzień jest to dwucyfrowe. Nawet w grze mieliśmy około 50 zagrań czy coś takiego – niewiele. Miał 37 minut posiadania piłki – dużo błędów ”.

Ofensywa Packers rzadko miała miejsce w niedzielę. Po drugim przyłożeniu, ofensywa Rodgersa zarobiła tylko dwa pierwsze przyłożenia na kolejnych pięciu posiadaniach. Packers zdobywają średnio 17,0 punktów na mecz w 2022 roku (14 punktów w 7. tygodniu), najmniej w ciągu pierwszych siedmiu meczów w karierze Rodgersa.

Obrona nie mogła zwolnić Taylor Heinicke i dowódcy w drugiej połowie w niedzielę, pozwalając na wyniki trzech z rzędu posiadania piłki, aby stracić prowadzenie. A specjalne zespoły dodały fumbles z wyciszoną łódką.

Rodgers powiedział we wtorek, że to od piłkarzy, a nie od trenerów zależy wzięcie odpowiedzialności za zmagania zespołu.

„Myślę, że kiedy gracze naprawdę się w to wkupią, zobaczysz możliwość, że uda nam się uciec” – powiedział. „Nie mówię o graczach uzurpujących sobie władzę od trenerów. Mówię o tym, że przejęliśmy kontrolę. Przejmujemy na własność to, co postawiliśmy na boisku. Część z tego może być w planie. być, hej, „Naprawdę chcę to zrobić”, ataku, obrony, (specjalnych) drużyn, cokolwiek to może być. Ale druga część to branie odpowiedzialności za codzienne nawyki i rutyny. Tylko dlatego, że jesteśmy młodym zespołem, my po prostu nie mogę tego odpisać jako: „Och, rozgryźliśmy to. Nowicjusze to rozgryzają. Czy przebiją się przez ścianę dla początkujących?” I bla, bla, bla…..

„Potrzebujemy, aby wszyscy byli na tej samej stronie, aby grać, które są możliwe. Potrzebujemy ich od poniedziałku do soboty, aby dać sobie czas na grę w niedzielę. Ponieważ w grze jest zbyt wiele sytuacji, w których są one proste i proste rzeczy.” nie wypełniony.”

Rodgers dodał jeszcze ostrzejsze słowa, które powinny przyciągnąć uwagę kolegów z drużyny.

„Chłopaki, którzy popełniają zbyt wiele błędów, nie powinni grać, wiesz. Muszę zacząć ograniczać kilka powtórzeń i może ci, którzy nie grają, dadzą im szansę” – powiedział.

Rodgers nie wymienił żadnych kolegów z drużyny, z którymi mógłby skrócić czas, ale prawdopodobnie jest to jasne w szatni. QB sam nie jest odporny na błędy, ponieważ jest na bieżąco z najgorszymi w karierze podawanymi jardami na mecz (228,1) i podawanymi jardami na próbę (6,5). A jego 39,8 QBR plasuje panującego NFL MVP 26. w NFL.

Z datą przeciwko rachunkom w Buffalo to NiedzielaPackers powinni szybko posprzątać bałagan, a Rodgers and Co. pozwala na ściganie się statku w prime time.

Leave a Comment