Overwatch 2 nie wprowadzi w najbliższym czasie żadnych zmian w kontrowersyjnej postaci

Blizzard doskonale zdaje sobie sprawę z kilku Obserwacja 2 W szczególności postacie mają wątpliwą reputację wśród fanów strzelanek bohaterów, ale przynajmniej jedna z tych postaci nie zobaczy żadnych zmian w najbliższym czasie. Po ekstremalnym przeciążeniu serwera w momencie premiery, Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X cieszą się OW2 tyle, ile pragnie ich serce. To znaczy, chyba że mają w swojej drużynie gracza Moira, ponieważ jeśli tak, istnieje spora szansa, że ​​nie będą się cieszyć swoim czasem.

Jeśli grałeś Obserwacja 2 wiesz, że chociaż Moira jest postacią wspierającą, wielu nie gra ją jako taką i zamiast tego traktuje ją jako postać DPS. I szczerze mówiąc, fajnie jest grać w ten sposób, ale jeśli potrzebujesz wyleczyć i zobaczyć Moirę w swojej drużynie, możesz być w długim meczu. Blizzard obiecał w przeszłości, że nadchodzą zmiany postaci. Po tym nastąpiła wczorajsza aktualizacja, która sprawiła, że ​​​​wydawało się, że te zmiany nie nastąpią w najbliższym czasie.

Więcej na Twitterze, projektant bohaterów na Obserwacja 2, Alec Dawson, zauważył, że Blizzard ma kilka pomysłów na przerobienie postaci, ale te zmiany nadejdą dopiero „trochę w dół drogi”. Co więcej, gdy te zmiany nadejdą, będą starali się zachować płynność i dostępność postaci.

„Dla Moiry chcę się upewnić, że zrobimy to dobrze” – powiedział Dawson. Wiele osób uwielbia jej styl gry, więc chcemy, aby żadne dodatkowe narzędzie nie zakłócało jej płynności i dostępności. Masz kilka pomysłów, ale trochę po drodze.

Niestety nie jest powiedziane, jakie dokładnie są zmiany. Oczywiście wprowadzenie większej liczby postaci wspierających może nieco złagodzić problem, ale w rzeczywistości wielu graczy z radością powitałoby zmianę postaci. Jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa lub 47, aby dać nam znać, co myślisz. Jakie zmiany – jeśli w ogóle – należy wprowadzić w Moirze? Czy Blizzard musi dodać do gry więcej postaci wspierających?

Leave a Comment