Ostatni Daniel Bellinger; Evan Neal, Ben Bredeson tydzień w tydzień

EAST RUTHERFORD, NJ – Trener Daboll przedstawił kilka szczegółów dotyczących kontuzji lewego obrońcy Bena Bredesona (prawe kolano), prawego obrońcy Evana Neala (lewe kolano) i napiętego końca Daniela Bellingera (lewe oko), którzy wczoraj zostali zmuszeni do opuszczenia gry w pierwszej połowie.

Zapytany, czy istnieją obawy dotyczące wizji Bellingera, Daboll powiedział: „Nie mogę powiedzieć w 100%. Myślę, że zamierzają przeprowadzić operację. Jestem optymistą. Ale jeśli chodzi o szczegóły, ja nie mogłem im odpowiedzieć.

„Prawdopodobnie jest za wcześnie, by powiedzieć, kiedy spodziewam się jego powrotu. Zobaczymy, jak to będzie, i mam nadzieję, że tak, ale oczywiście nigdy nie wiadomo, kiedy takie rzeczy się wydarzą”.

Innymi ciasnymi końcami na liście są Tanner Hudson i Chris Myarick. Ciasny koniec Lawrence Cager jest w składzie treningowym.

Daboll powiedział: „Pójdziemy tydzień po tygodniu” z (Bredeson). To samo powiedział o powrocie Neala.

Nowicjusz Joshua Ezeudu zastąpił Bredesona, a Tyre Phillips zastąpili Neala w swojej drugiej grze jako Gigant.

„Myślę, że oboje wykonali dobrą robotę” – powiedział Daboll. „Byli przygotowani i to dla nich duża zasługa, ale potem (trener linii ofensywnej) Bobby (Johnson) i (asystent trenera linii ofensywnej) Tony (Sparano, Jr.) spędzili z niektórymi z nich dużo dodatkowego czasu. młodsi faceci lub faceci, którzy pracują w drużynie treningowej. Obaj byli gotowi do drogi, przygotowani i wykonali dobrą robotę. Będziemy z nimi współpracować w tym tygodniu i zobaczymy, jak będzie w tym tygodniu, ale byłem zadowolony z tego, jak zareagowali, musząc tam wyjść i zagrać.

Jednym z potencjalnych zmienników na linii ofensywnej jest Nick Gates, który trenuje od 5 października, swojego pierwszego występu w drużynie od czasu katastrofalnej kontuzji lewej nogi rok temu. Giganci mają czas do środy na podjęcie decyzji, czy aktywować Bramy, czy umieścić go na liście rezerwowej/fizycznie niezdolnego do gry do końca sezonu.

„Porozmawiamy o tym tutaj w ciągu najbliższych kilku dni”, powiedział Daboll. „Nick wykonał dobrą robotę, odkąd ćwiczył. Zrobimy to ponownie dziś wieczorem”.

Leave a Comment