Osłabienie równowagi w Overwatch 2 Zarya, Sombra w przyszłym miesiącu

Więcej aktualizacji dla Obserwacja 2 spróbuje zająć się niektórymi obecnie obezwładnionymi postaciami, co powinno być ulgą dla każdego czołgu, który ma do czynienia z podwójną bańką Zaryi lub gracza wspierającego, który jest regularnie nękany przez Sombrę. Śródsezonowa aktualizacja balansu Blizzarda dla Obserwacja 2 — który zawiera również aktualizacje dla D.Va, Genji i Kiriko — pojawia się 15 listopada, przed drugim sezonem gry, kiedy deweloper ma wprowadzić więcej zmian.

Blizzard szczegółowo opisał nadchodzące zmiany w grze na swoim oficjalnym forum Overwatchwyjaśnienie konkretnych korekt na następny miesiąc i ich przyczyn.

Zarya dość mocno przyjmuje cios, czas trwania jej bariery został skrócony do 2 sekund, z 2,5 sekundy. Czas odnowienia bariery został również zwiększony z 10 sekund do 11. Przeciwnicy powinni mieć więcej czasu na zadawanie obrażeń Zaryi, podczas gdy ona będzie miała mniej czasu na gromadzenie energii z wrogiego ostrzału.

Sombra również otrzymuje znaczne osłabienie, a jej mnożnik zhakowanych obrażeń spadł z 40% do 25%. Gracze, którzy zostaną zhakowani przez Sombrę, zostaną odcięci od swoich umiejętności tylko na 1,5 sekundy, zmniejszono z 1,75 sekundy. Gracze Sombry nie będą już mogli zhakować już zhakowanego przeciwnika. To całkiem dobra wiadomość dla bohaterów wsparcia, którzy nie mają wielkich umiejętności unikania, takich jak Zenyatta i Ana.

Osłabienie Genjiego jest nieco łagodniejsze: może utrzymać maksymalnie 24 shurikeny (z 30) i zadaje mniej obrażeń (27 vs. 29), gdy aktualizacja balansu jest aktywna. D.Va również otrzymuje niewielkie osłabienie, zmniejszając obrażenia przy trafieniu jej Wspomagaczy z 25 do 15, a wydłużenie działa fuzyjnego zwiększone z 3,5 do 3,75. Kiriko otrzymuje tylko jedno niewielkie osłabienie: jej zdolność teleportacji, Swift Step, czyni ją niewrażliwą na zaledwie 0,25 sekundy, zmniejszono z 0,4.

Główny projektant Overwatch, Alec Dawson, powiedział, że nie ma Rozmowy na Twitter Spaces w piątek zespół programistów rozważa również poprawki dla Pięści Zagłady, aby „znaleźć trochę więcej tożsamości” dla postaci klasy czołgowej i Sojourn, który, jak powiedział Dawson, radzi sobie powyżej średniej w wyższych rangach rywalizacji, ale gorzej w tych poniżej Mistrza.

Obserwacja 2Drugi sezon planowany jest na początek grudnia.

Leave a Comment