Oryginalna aktorka głosowa Bayonetty kwestionuje twierdzenia, mówiąc, że poprosiła tylko o „godziwą płacę na życie”

Zdjęcie do artykułu zatytułowanego Bayonetta's Original Voice Actor Disputes Claims, mówi, że poprosiła tylko o „godziwą, godną płacę”

obrazek: Bagneta 3

Hellena Taylor, oryginalna aktorka podkładająca głos w Bayonetcie PlatinumGames i jedna z imprez w centrum długiego i niechlujnego sporu publicznego o kadry i płacewydała dziś wieczorem nowe oświadczenie dotyczące zarzutów postawionych jej w ciągu ostatniego tygodnia.

Saga, która widziała roszczenia zaległości, aktorzy głosowi wykorzystywani i wybitny programista tymczasowo zniknął z Twitterazaczęło się, gdy Taylor nakręciła serię ostatnich filmów, w których oskarżyła PlatinumGames o zaoferowanie jej obraźliwie niskiej oferty ponownego wcielenia się w rolę Bayonetta na nadchodzący trzeci mecz.

Rola została następnie powierzona Jennifer Hale-który wydał własne oświadczenie-podczas gdy ORAZ Bloomberg wiadomość powiedział Pierwotnie PlatinumGames miał zaproponował zapłacić Taylorowi gdzieś między 3000 a 4000 USD za czterogodzinną sesję na co najmniej pięć sesji nagraniowych, co daje w sumie co najmniej 15 000 USD. Mówi się wtedy, że kiedy zamiast Taylora poprosił o „sześciocyfrową sumę”, aby wyrazić postać, negocjacje nie powiodły się.

Dziś wieczorem Taylor napisał serię tweetów kwestionujących niektóre z zawartych w nich liczb Aktualnościmówi:

Zauważyłem, że niektórzy nazywają mnie kłamcą i poszukiwaczem złota. Czuję potrzebę obrony siebie i swojej reputacji w branży.

Tak jak napisałem w trzeciej części mojego wideo. Wyjaśniłem, że ich pierwsza oferta jest za niska. Łączna oferta wyniosła 10 000 USD. Pamiętaj, to jest franczyza za 450 milionów dolarów (nie licząc towarów). Potem napisałem po japońsku do Hideki Kamiya i zapytałem, co mam wartość. Myślałem, że jako twórca zrozumie. Odpowiedział, jak bardzo docenia mój wkład w grę i jak bardzo fani chcą, żebym wygłosił głos w grze. Potem zaoferowano mi 5000 więcej! [Note: it appears this is a typo, and that Taylor means 5,000]

Więc odmówiłem głosu w grze. Potem nie słyszałem od nich przez 11 miesięcy. Następnie zaoferowali mi zryczałtowaną opłatę za rozmowę za 4000 dolarów. Wszelkie inne kłamstwa, takie jak 4000 na 5 sesji, są całkowitymi fabrykacjami.

Nie miały miejsca żadne „szerokie negocjacje”. Poinformowano mnie również o absurdalnych fikcji, takich jak prośba o 250 000 dolarów. Jestem graczem zespołowym. Po prostu prosiłem o godziwą płacę na życie, współmierną do wartości, jaką wnoszę do tej gry.

Za pierwszą grę otrzymałem zaskakująco niską sumę 3000 funtów. Trochę więcej na drugim. Chciałem dać jej głos. Odkąd zacząłem na Twitterze w 2011 roku, interesowałem się tą grą.

Leave a Comment