Okropna kara za powtórkę dla Jets neguje wybór szósty przeciwko. Patrioci

The Nowy Jork odrzutowce przegapił okazję do zdobycia dwóch goli w przerwie przeciwko Patrioci nowej Anglii dzięki straszliwej karze za podanie. I tym razem wezwanie było uzasadnione.

Z mniej niż minutą do końca pierwszej połowy, obrońca Jets Michael Carter II wydawał się być w drodze powrotnej Mac Jones przechwycenie za przyziemienie, aby dać Jets co najmniej 16-3 prowadzenie. Jednak gra została wywołana, gdy obrona Jetsa nie doszła do skutku John Franklin-Myers Jones pchnął za podaniem.

Kara unieważniła drugie przechwycenie tego dnia przez Cartera i uniemożliwiła Patriotom zdobycie gola przed przerwą. Zamiast tego kara zepchnęła Patriotów do czerwonej strefy, gdzie Nowa Anglia zdobyła gola z pola, aby zremisować mecz na czwartej w drugiej połowie.

W sezonie gdzie dzwoni podejrzany łotr stało się prawie cotygodniowym wydarzeniem, był to wyraźnie błąd mentalny ze strony Franklina-Myersa. Uderzenie skutecznie wywołało dziewięciopunktowy zamach, który powrócił, by nawiedzać Jets w drugiej połowie.

John Franklin-Myers wykonał zręczny ruch w obronie, który kosztował Jets punkt. (Zdjęcie: Mike Stobe/Getty Images)