Ogłoszono podstawowe gry PS Plus na PS5 i PS4 na listopad 2022 r.

Wszystkie trzy tytuły, które dołączą do usługi w przyszłym tygodniu, mają co najmniej rozsądną jakość, a Nioh 2 jest wyraźnym wyróżnikiem. Nazwaliśmy to „doskonałą kontynuacją akcji” w naszym. Recenzja Nioh 2 PS4 z marca 2020 r. „Pomimo słabych drzewek umiejętności, niezapomnianej narracji i drobnych problemów z równowagą, Team Ninja stworzył doskonałą rozgrywkę. Gra obowiązkowa dla każdego, kto uważa się za fana oryginału lub produkcji From Software”.

Niezależny wybór na listopad 2022 to Heavenly Bodies – dostępny zarówno na PS5, jak i PS4 – który okazał się zarówno interesujący, jak i frustrujący, gdy wydaliśmy nasz werdykt. Opisaliśmy ją jako „głupawą, celowo niezręczną grę” ze sprytnym założeniem i wyczuwalną rozgrywką. Bardzo dobrze wykorzystał również kontroler DualSense, więc graj na PS5, jeśli możesz.

Jest też kolekcja LEGO Harry Potter, która się łączy LEGO Harry Potter: Lata 1-4 oraz LEGO Harry Potter: Lata 5-7 w jednym kompletnym remasterze PS4. „Kolekcja LEGO Harry Potter jest równie dobra, jeśli nie lepsza, niż na PlayStation 3”, powiedzieliśmy w naszym 7/10 Recenzja PS4. „Umieszczenie obu gier w jednej kolekcji sprawi, że poczujesz się, jakbyś grał w jedną długą grę, a nie w dwie stosunkowo krótkie. Nadal jest kilka irytujących problemów mechanicznych, a walki z bossami są rozczarowujące, ale fani Harry’ego Pottera i Gra LEGO ucieszy, że znajdą coś, co im się spodoba”.

Leave a Comment