Odważne i piękne spoilery 31 października – 4 listopada 2022

W najnowszych spoilerach Soaps.com dla Odważny i piękny od poniedziałku 31 października do piątku 4 listopada to wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy. Zgadza się, klan Forrester ma pokaz mody! Oczywiście, podczas gdy wszyscy obserwują modelki pracujące na wybiegu, Liam obserwuje, jak jego żona zbliża się do Thomasa!

Odważny i piękny spoilery na piątek 28 października:

W piątkowym podsumowaniu Kampanie Douglasa dla Hope i Thomasa by się spotkać, Katie dokucza nowemu mężczyźnie, a Liam wpada w panikę Brooke.
B&B Brooke Liam

Sheila bardzo cieszyła się czasem spędzonym z Deaconem, więc nic dziwnego, że widzi samotną i samotną Brooke jako zagrożenie. Ale jak daleko mogłaby się posunąć, żeby to udowodnić? wyeliminować konkurencję?

Czy Liam ma powód, by martwić się o swoją żonę? Z pewnością tak sądzi po wysłuchaniu rozmowy Hope, Thomasa i Douglasa!

Odważny i piękny spoilery na tydzień 31 października

Odważny i piękny spoilery na poniedziałek 31 października:

Sheila zakłada dość niezapomniany kostium na Halloween, który z pewnością przywróci wspomnienia niektórym widzom, Młody i niespokojnyLauren Fenmore angażuje się w środku wspomnienia, które wolałaby zapomnieć. Czy mydło przygotowuje do ponownego spotkania Lauren/Sheila z naszych marzeń… eee, koszmarów?

Odważny i piękny Spoilery na wtorek, 1 listopada:

Minęło trochę czasu, odkąd Forrester Creations zabrał nas na wybieg, więc nic dziwnego, że Thomas i Hope są tak zajęci. Ale gdy uzupełniają najnowsze projekty Hope for the Future, również są coraz bliżej. Czy Thomas potrafi ukryć swoje odrodzone uczucia? (Może powinien wyjść za zasłonę i zwierzyć się manekinowi…)

Odważny i piękny spoilery na środę, 2 listopada:

Liam nie chce niczego więcej, jak tylko uwierzyć, że Hope już nigdy nie wpadnie pod wpływ Thomasa. Kiedy jego niezdolność do zaufania Thomasowi zmusi Liama ​​do podjęcia ważnej decyzji, czy będzie tego żałował?

Thomas kibicuje z boku, gdy Hope wygłasza pełne pasji przemówienie do najważniejszych osób w branży modowej.

ORAZ rodzaj trójkąta miłosnego w prawdziwym życiu pojawi się dziś na mydle CBS.

Odważny i piękny spoilery na czwartek, 3 listopada:

Pokaz Hope for the Future okazał się ogromnym sukcesem, kończąc się tym, że imiennik tej serii wyglądał olśniewająco w sukience zaprojektowanej przez – kogo jeszcze? -Tomasz.

Ostatnio tęskniliśmy za Wyattem, ale dzisiaj w końcu się pojawił… i nie mogło być lepiej. Czemu? Ponieważ on i tata Bill mają za zadanie przekonać Liama ​​do właściwego postępowania.

Wszystkie dobre rzeczy muszą się kiedyś skończyć, np Katherine Kelly Lang (Brooke) mówi ciao… na razie: “Już za tobą tęsknię…”

Odważny i piękny spoilery na piątek, 4 listopada:

To w zasadzie najgorszy koszmar Liama, który ożywa, gdy Hope, Thomas i Douglas dzielą niesamowicie wyjątkowy moment. Jeśli coraz bardziej niespokojny mąż może czerpać pociechę w czymkolwiek, to jest to, że Bill i Brooke widzą wszystko w ten sam sposób, co on. Ale czy mogą zrobić coś, aby Hope zobaczyła pułapkę rodzicielską, w którą wpada?

Zastanawiam się, co pomyśleliby Forresters o naszej najnowszej kolekcji… co kostiumy i przebrania ubrane przez postacie z całej dziennej tarczy i zebrane w galerii poniżej!

– Richard Simms

Leave a Comment