Odrzutowce QB Zach Wilson w dniu 3 INT

EAST RUTHERFORD, NJ — Pewnego popołudnia rozgrywający New York Jets Zach Wilson przeszedł od niepokonanego do bycia pod mikroskopem.

Wilson upadł po trzech przejęciach w przegranej 22-17 z New England Patriots w niedzielę na stadionie MetLife, przez co jego start 4:0 wygląda jak stara wiadomość. Następnie zjeżył się, gdy reporter zapytał, czy bierze stratę.

– Nie, ale muszę grać lepiej – powiedział zwięźle.

Przez resztę swojej konferencji prasowej po meczu Wilson odpowiadał w większości skróconymi odpowiedziami. Wyglądał na zły z powodu przesłuchania lub własnego występu – albo obu.

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej w 2021 r. było bardzo mocne w późnej fazie gry, gdy Jets (5-3) przegrały 13 z rzędu z Patriotami. To była powtórka przegranej u siebie z Patriotami z poprzedniego sezonu, kiedy rzucił cztery przejęcia w przegranej.

– Musi grać lepiej i musimy znaleźć sposób, aby mu pomóc – powiedział trener Robert Saleh.

Jets wygrali cztery z rzędu, a Wilson przegrał pierwsze trzy mecze z powodu przedsezonowej operacji kolana, ale głównie w obronie i Sala Breece-kierowana gra biegowa. Wilson miał tylko jedno przyłożenie w tych czterech meczach.

Niedociągnięcia Wilsona zostały spotęgowane w stosunku do Patriotów. Bez Halla, który w zeszłym tygodniu doznał kontuzji kolana kończącej sezon, Jets opierali się na przechodzącej grze. Wilson rzucił na najwyższe w karierze 355 jardów i dwa przyłożenia – pierwsze 300-metrowe spotkanie w jego karierze – ale jego trzy straty były zbyt duże do pokonania.

Jego pierwszym przechwyceniem był flip po krótkim podaniu. Jego drugi przyszedł w grze, w której rzeczywiście próbował wyrzucić piłkę poza boisko. Z linebackerem Mateusz Judon Wilson rzucił się na niego, wypłukał z kieszeni, wrzucił go zbyt głęboko do środka i uderzył w bezpiecznik Devin McCourty wzdłuż linii bocznej. Trzeci był głębokim rzutem, który został odbity przez McCourty’ego – podanie, które Wilson niewątpliwie wymusił.

Wilson nie popełnił żadnych strat w poprzednich trzech meczach. Naciskany 16 razy przez Patriotów, według sondażu ESPN Stats & Information, wydawał się zirytowany tym, że tak bardzo ucieka. Brzmiało to jak zawoalowana krytyka jego ochrony.

„Za każdym razem, gdy wyciągam z kieszeni, wyrzucanie piłki jest po prostu frustrujące” – powiedział Wilson, który wykonał tylko 20 z 41 podań. „To właśnie robiłem przez ostatnie cztery tygodnie, aby postawić nas w dobrej sytuacji, aby nie odwrócić piłki i wygrać. Więc muszę to robić, gdy czegoś nie ma. On się starzeje, wychodzi z domu ”. i nic tam nie widzę…”

Dwanaście z 20 ukończeń Wilsona trafiło do dwóch graczy, szerokiego odbiornika Garrett Wilson (sześć na 119 jardów) i ciasny koniec Tylera Conklina (sześć za 79, dwa niszczyciele czołgów). Szeroki odbiornik Eliasz Mooredezaktywowany w zeszłym tygodniu po żądaniu wymiany, zagrał tylko 10 snapów i nie miał żadnych zdobyczy (jeden cel).

Produkcja Moore’a zaczęła spadać, gdy zastąpił go Wilson Joe Flacco w Tygodniu 4. Ostatecznie jego brak zaangażowania spowodował żądanie wymiany. Poproszony o opisanie swojej chemii z Wilsonem, Moore odpowiedział na wiele z krótką odpowiedzią.

– Nie mogłem ci powiedzieć – powiedział. „Nie rozumiem piłki, nie wiem.

Saleh uważał, by nie krytykować Wilsona, ale wydawał się sfrustrowany tendencją drugiego rozgrywającego do nieostrożnego obchodzenia się z piłką pod presją.

„Linia bójki przebiega w takich sytuacjach na całym świecie” – powiedział Saleh. – Możesz rzucać na trybuny, jeśli chcesz. Wymyślimy to. Pomożemy mu. Musimy wymyślić sposób, żeby to naprawić.

„Musimy się po prostu zebrać wokół niego. Trenerzy, musimy wymyślić, jak to niekoniecznie ułatwić, ale po prostu pomóc mu w dalszym rozwoju i rozwoju. On wciąż jest młodym człowiekiem. Nie jest łatwo grać jako rozgrywający w tej lidze.”

Leave a Comment