Odnośnie Karla Andersona i NIGDY Openweight Championship

Dziękuję za wsparcie New Japan Pro-Wrestling.

Wczesnym rankiem 20 października czasu japońskiego, NIGDY mistrz wagi open, Karl Anderson, zamieścił film w mediach społecznościowych, sugerując, że nie wypełni swojego reklamowanego zobowiązania 5 listopada w Osace.

NJPW ogłosiło mecz Andersona z Hikule o NEVER Openweight Championship 4 października. Pomimo przeciwnych komentarzy dr Gallows w nagraniu Andersona, rezerwacja została dokonana za pośrednictwem odpowiednich kanałów i za wyraźną zgodą Andersona.

Jednak po ogłoszeniu meczu, zarówno Gallows, jak i Anderson pojawią się w programie WWE 10 października w programie „Monday Night Raw”. Doprowadziło to do ogłoszenia przez WWE meczu z oboma mężczyznami na ich imprezę w Arabii Saudyjskiej 5 listopada, co było w bezpośrednim konflikcie z wcześniejszym zaangażowaniem Andersona.

NJPW od kilku dni próbuje negocjować z Andersonem, ale nie otrzymał odpowiedzi. Jeśli Anderson zdecyduje się wycofać z zaplanowanego meczu o mistrzostwo, będzie musiał opuścić NEVER Openweight Championship i natychmiast zwrócić pas NJPW.

New Japan Pro-Wrestling utrzymuje swoich mistrzów na najwyższym poziomie profesjonalizmu i szczerze przeprasza fanów za wszelkie rozczarowania lub niedogodności spowodowane tą sprawą.

Leave a Comment