Oceny z 8 tygodnia NFL: Broncos dostają „A” za uratowanie sezonu w Londynie, Billy dostają „B” za wygraną w niedzielę wieczorem

Może Broncos powinni rozważyć przeniesienie wszystkich swoich gier do Londynu.

Ofensywa Broncos wyglądała na bezradną przez pierwsze siedem tygodni sezonu, ale to zmieniło niedzielę w Anglii. Przeciwko Jaguarom Denver rozświetliło tablicę wyników trzema przyłożeniami w wygranym 21-17. Zdobycie trzech przyłożeń zwykle nie kwalifikuje się jako podświetlenie tablicy wyników, ale tak jest, gdy jesteś drużyną Broncos, która w tym tygodniu weszła do gry jako atak z najmniejszą liczbą punktów w NFL.

Dlaczego więc Denver w końcu odniósł sukces w ofensywie? Największym powodem jest to, że Russell Wilson w końcu zaczyna grać tak, jak uważali Russell Wilsona Broncos, kiedy wykonali hitowy ruch QB w marcu.

Zdolność Wilsona do dokładnego rzucania piłką w dół jest jednym z powodów, dla których odnosi tak wielkie sukcesy w swojej karierze i pokazał tę umiejętność przeciwko Jaguarom. Jeden z najlepszych rzutów tego dnia Wilson miał miejsce w trzeciej kwarcie, kiedy trafił Grega Dulcicha z 38-jardowym podaniem przy przyziemieniu, które przeleciało 30 jardów w powietrzu.

Ten rzut przyszedł na 92-jardową jazdę na bramkę, gdzie Wilson pokonał 5 z 5 na 88 jardów. Wilson wydawał się mieć świetne połączenie z Dulcich, który złapał trzy podania podczas jazdy na 78 jardów. Przyłożenie dało Broncosowi prowadzenie 14-10, ale było to prowadzenie, które stracili pod koniec czwartej kwarty po biegu na jeden jard Travisa Etienne’a na zaledwie 3:54 przed końcem.

W tym momencie Broncos wrócili na boisko, czując, że ich sezon się zbliża, ale Wilson nie wydawał się mieć nic przeciwko zbyt dużej presji. W pierwszym zagraniu, Wilson prawdopodobnie uratował sezon Denver z 47-jardowym podaniem przyziemienia do KJ Hamlera.

Sześć zagrań później Latavius ​​Murray zdobył zwycięskie przyłożenie z jednego metra.

Innym powodem, dla którego ofensywa Broncos była tak dobra, jest to, że była nie do zatrzymania w czerwonej strefie. W 8. tygodniu Denver miał NAJGORSZE wykroczenie w czerwonej strefie w NFL, zdobywając przyłożenia w zaledwie 23,5% swoich przyłożeń w czerwonych strefach (dla porównania, każda inna drużyna w NFL zamieniła co najmniej 35% swoich przyłożeń w czerwonej strefie na przyłożenia, aż do 8 tydzień).

W tej grze Broncos poszli idealnie 3 do 3 w czerwonej strefie, a dużym powodem jest to, że Nathaniel Hackett rzeczywiście wykazał się kreatywnością. Pierwsze przyłożenie Denver w grze nastąpiło po zdobyciu sześciu jardów przez Jerry’ego Jeudy’ego, który wyglądał, jakby Jaguary zostały zaskoczone.

Ofensywa Broncos nie była tego dnia idealna. Właściwie na początku wyglądało na to, że będzie to kolejny koszmar dla tej jednostki. W przypadku pierwszych czterech posiadłości Broncosów, trzykrotnie wykonali wykopy, nie przegrywając ani jednego pierwszego, a Wilson również rzucił przechwycenie. Wcześniej w sezonie to prawdopodobnie wystarczyłoby do całkowitego upadku, ale tym razem ofensywa zdołała się odbić.

Przy tych pierwszych czterech posiadaniach Wilson był tylko 2 z 6 na 19 jardów i przechwycony, ale potem wyszedł 16 z 24 na 233 jardy i przyziemienie.

Broncos mają obronę kalibru playoff, a jeśli ofensywa będzie się poprawiać, ta drużyna może w końcu wkraść się do wyścigu o dzikie karty.

OK, przejdźmy do ocen z każdej gry od 8. tygodnia. Jeśli szukasz głębszego zagłębienia się w zwycięstwo Kruków nad Buccaneers w czwartek, koniecznie kliknij tutaj.

Denver 21-17 nad Jacksonville (Londyn)

Znaczki Broncos-Jaguars Johna Breecha (znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Atlanta 37-34 nad Karoliną (OT)

Pieczątki Panthers-Falcons autorstwa Johna Breecha (Love Stamps? Hate Stamps? Daj mu znać na Twitterze.)

Miami 31:27 nad Detroit

Znaczki z delfinami i lwami autorstwa Johna Breecha (znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Minnesota 34-26 nad Arizoną

Znaczki Cardinals-Vikings autorstwa Johna Breecha (znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Nowy Orlean 24:0 nad Las Vegas

Pieczątki Raiders-Saints autorstwa Johna Breecha (Love Stamps? Hate Stamps? Daj mu znać na Twitterze.)

Filadelfia 35-13 nad Pittsburgh

Stemple Steelers-Eagles autorstwa Jeffa Kerra (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Nowa Anglia 22-17 nad NY Jets

Znaczki Patriots-Jets autorstwa Jordana Dajani (znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Dallas 49-29 nad Chicago

Znaczki Niedźwiedzie-Kowboje autorstwa Garretta Podella (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Tennessee 17-10 nad Houston

Znaczki Titans-Texans autorstwa Johna Breecha (Love Stamps? Hate Stamps? Daj mu znać na Twitterze.)

Waszyngton 17-16 nad Indianapolis

Znaczki Commanders-Colts autorstwa Johna Breecha (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

San Francisco 31-14 nad LA Rams

Pieczątki 49ers-Rams autorstwa Bryana DeArda (znaczki miłosne? znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Seattle 27-13 nad NY Giants

Znaczki Giants-Seahawks autorstwa Cody’ego Benjamina (znaczki miłosne? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Buffalo 27-17 nad Green Bay

Znaczki Packers-Bills autorstwa Johna Breecha (znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Leave a Comment