Oceny z 7 tygodnia NFL: Patrioci dostają „F” za poniedziałkową stratę szoku, Bengale otrzymują „A” po przewróceniu Sokoła

z Weksle oraz Na urzędzie celnym gra tak dobrze w tym sezonie bengalski powoli stały się zapomnianym pretendentem do AFC, ale przeciwko Sokoły W niedzielę broniący tytułu mistrzowie AFC powiadomili resztę NFL, że nadal są jedną z najlepszych drużyn w lidze.

Bengalowie są w najlepszej formie, gdy Joe Burrow przyniósł swoją partię „A”, a Burrow z pewnością przyniósł swoją partię „A” w niedzielę. Joe Cool rzucił na 481 jardów i trzy przyłożenia w dominującym 35-17 zwycięstwie u siebie nad Sokołami.

Suma podań Burrowa była w tym roku najwyższa w NFL, druga najwyższa w jego karierze i trzecia w historii franczyzy (ustanowił swój rekord drużyny i kariery w 2021 roku, kiedy rzucił na 525 jardów przeciwko kruki).

Rzeczą, która sprawia, że ​​ofensywa Bengalów jest tak niebezpieczna, jest to, że mogą zdobyć bramkę z dowolnego miejsca na boisku, a Burrow właśnie to zrobił, gdy uderzył Tylera Boyda na 60 jardów przy trzecim podawaniu w grze.

Jeśli chodzi o strzelanie z głębokiej piłki, żadna drużyna nie jest lepsza niż Bengals. Rzut był dwunasty w ciągu ostatnich dwóch sezonów, kiedy Burrow rzucił podanie TD na odległość 50 jardów lub więcej. Aby spojrzeć na to z innej perspektywy, żaden inny rozgrywający nie zrobił tego osiem razy. Jeśli chodzi o złapania przyziemienia na 50 lub więcej jardów w ciągu ostatnich dwóch sezonów, nikt nie jest lepszy w zdobywaniu bramek z długiej piłki niż Ja’Marr Chase (6) i Tyler Boyd (4), którzy zajmują pierwsze i drugie miejsce w meczu. NFL. .

Chase nie dodał do swojego wyniku w niedzielę, ale zdobył dwa przyłożenia, z których oba trwały ponad 30 jardów. W pierwszym zagraniu drugiej kwarty Burrow rzucił absolutną dziesięciocentówkę dla Chase’a za przyłożenie z 32 jardów:

Chase również złapał wynik 41 jardów w meczu tego dnia, kończąc ośmioma chwytami na 130 jardów. Na domiar złego Boyd przewyższył łączną liczbę 155 jardów Chase’a przy ośmiu chwytach.

Bengalczycy mieli zaledwie siedem jardów za mało do TRZECH różnych odbiorników kończących ponad 100 jardów. Tee Higgins złapał pięć podań na 93 jardy w grze. I to właśnie sprawia, że ​​ofensywa bengalska jest tak niebezpieczna: kiedy wszyscy trzej odbiorcy są zdrowi, powstrzymanie tego ataku jest prawie niemożliwe. Wrzućmy Haydena Hursta (sześć chwytów na 48 jardów), Joe Mixona (trzy chwyty na 33) i powoli poprawiającą się linię ofensywną, a Bengale z każdym tygodniem wyglądają coraz lepiej.

Bengalczycy byli pod wodą przez pierwsze siedem tygodni sezonu i szczerze mówiąc, prawdopodobnie im się to podoba. Broniący tytułu mistrza konferencji zwykle ma cel na plecach w następnym sezonie, ale jakoś cel ten trafił do Bills and the Chiefs w sezonie, w którym Bengalczycy po prostu krążą.

Po powolnym początku sezonu bengalska ofensywa w końcu znalazła swój rytm, co sprawia, że ​​Cincinnati jest jedną z najstraszniejszych drużyn w NFL, a straszność pasuje do tej drużyny – ich następny mecz odbędzie się w Halloween.

OK, przejrzyjmy oceny z każdej gry z 7 tygodnia. Jeśli szukasz głębszego zanurzenia w kardynałowie„dzika wygrana 42-34 nad” Święci który był grany w czwartek, koniecznie kliknij tutaj.

Chicago 33-14 Nowa Anglia

Znaczki Bears-Patriots autorstwa Johna Breecha (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Cincinnati 35-17 nad Atlantą

Znaczki Falcons-Bengals autorstwa Johna Breecha (znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Waszyngton 23-21 nad Green Bay

Pieczątki Packers-Commander autorstwa Johna Breecha (Love Stamps? Hate Stamps? Daj mu znać na Twitterze.)

Karolina 21-3 nad Tampa Bay

Pieczątki Buccaneers-Panthers autorstwa Johna Breecha (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Baltimore 23-20 nad Cleveland

Pieczątki Browns-Ravens autorstwa Johna Breecha (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Dallas 24-6 nad Detroit

Znaczki Lions-Cowboys autorstwa Jareda Dubina (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Tennessee 19-10 nad Indianapolis

Znaczki Titans-Colts autorstwa Jordana Dajani (Love Stamps? Hate Stamps? Daj mu znać na Twitterze.)

Nowy Jork Ogromny 23-17 nad Jacksonville

Znaczki Giants-Jaguars autorstwa Jeffa Kerra (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Las Vegas 38-20 nad Houston

Pieczątki Texans-Raiders autorstwa Johna Breecha (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Seattle 37-23 nad LA Ładowarki

Seahawks-Chargers Stamps autorstwa Johna Breecha (Love Stamps? Hate Stamps? Daj mu znać na Twitterze.)

Kansas City 44-23 nad San Francisco

Znaczki Chiefs-49ers autorstwa Cody’ego Benjamina (znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Nowy Jork Dysze 16-9 nad Denver

Jets-Broncos Stamps autorstwa Shanny McCarriston (Love Stamps? Hate Stamps? Daj jej znać na Twitterze.)

Miami 16:10 nad Pittsburgh

Stemple Steelers-Dolphins autorstwa Johna Breecha (Znaczki miłości? Znaczki nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Leave a Comment