Oceń rachunki vs. Packers: Aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza „Sunday Night Football”

Żyjemy z tym, co miało być potencjalną zapowiedzią Super Bowl, ale od tego czasu stało się czymś innym niż Buffalo Bills gospodarzem Green Bay Packers w edycji Week 8 Sunday Night Football.

Świeżo po pożegnaniu, Buffalo wygrał każdy z ostatnich trzech meczów i wchodzi do tego konkursu z wynikiem 5-1 z drugą najlepszą grą ligową EPA po obu stronach piłki. Josh Allen jest faworytem MVP, Stefon Diggs jest na szczycie swojej gry, Von Miller przeniósł obronę na nowy poziom, a Tre’Davious White jeszcze nie wszedł na boisko.

Tymczasem Green Bay ma problemy, tracąc trzy razy bezpośrednio z Gigantami, Odrzutowcami i Dowódcami. Aaron Rodgers jest otwarcie sfrustrowany prawie wszystkimi, a obrona jest daleka od wykorzystania swojego potencjału. Rodgers przegrał cztery kolejne starty tylko dwa razy w swojej karierze: pierwszy sezon jako starter w 2008 roku, a następnie ponownie w 2016 roku.

Czy rachunki będą się toczyć dalej, czy Packers wrócą na właściwe tory? Niedługo się dowiemy. W międzyczasie zamknij go na naszym blogu na żywo przez cały wieczór, gdy będziemy Cię aktualizować statystykami, wynikami i najciekawszymi momentami.

Jak oglądać

Data: niedziela, 30 października | Czas: 20:20 ET
Lokalizacja: Stadion Highmark (Orcard Park, Nowy Jork)
TELEWIZJA: NBC | Aktualny: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
Kursy: Rachunki -11, O/U 47,5 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

Leave a Comment