Oceń barany kontra 49ers: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza 8. tygodnia NFC West Showdown

W Los Angeles trwa mecz namiotowy pomiędzy rywalami zaciekłych lig. W zabawnej pierwszej połowie, Rams objęli prowadzenie 14-10 po przerwie nad przyjezdnymi 49ers.

The Rams zdobyli pierwsze miejsce, gdy Matthew Stafford zdołał pokonać przyziemienie z odległości 1 jarda, kończąc 17-sekundową jazdę, która trwała ponad dziewięć minut poza czasem. San Francisco skontrowało chwilę później, gdy Christian McCaffrey rzucił Przepustka z 34 jardów na przyziemienie do Brandona Aiyuka. McCaffrey zanotował 12 dotknięć w pierwszej połowie, o dwa więcej niż w zeszłym tygodniu w swoim debiucie 49ers.

Los Angeles objęło prowadzenie kilka minut później, gdy Stafford uderzył Coopera Kuppa na 17 jardów. 49ers zareagowali rzutem z pola z 29 jardów Robbiego Goulda po tym, jak obrona Rams zamarła w czerwonej strefie.

Stafford jest dokładnie w połowie drogi do meczu na 300 jardów, podczas gdy Kupp złapał 7 z 9 bramek na 72 jardy w pierwszej połowie. Wszystkie z wyjątkiem 15 ze 165 jardów Ramsów w pierwszej połowie były w powietrzu, ponieważ Los Angeles osiągnęło średnio zaledwie 1,5 jarda na przeniesienie przeciwko silnemu defensywnemu frontowi 49ers.

Która drużyna wygra rewanż o tytuł NFC w styczniu? Sprawdź nasz blog na żywo poniżej, aby uzyskać aktualizacje, najważniejsze informacje i analizy z całego konkursu.