Nowy pies-duch Pokemon Scarlet i Violet Greavard jest uroczy, może cię łatwo zabić

Pokemon Scarlet oraz fioletowy‘z Obszar Paldea jest domem dla uroczego szczeniaka Pokémona typu duch, który lubi bawić się w aportowanie. Firma Pokemon ujawnił nowe stworzenie, o imieniu Greavard, podczas transmisji w stylu found footage na swoim kanale YouTube we wtorek. Krótki klip przedstawia trenera Pokémonów z Klubu Pokémonów typu Duch Akademii Naranja, który wyrusza w dzicz Paldean w poszukiwaniu duchów. A raczej pokemon-duch. Odkrywa uroczego, dwumetrowego, 77-funtowego szczeniaka ducha, który może zmiażdżyć jej kości i ukraść jej życie.

Po raz pierwszy spotyka Mimikyę i Gengara, zanim dostrzegł w ziemi świecę, która oświetla małe kółko w trawie. Właśnie wtedy pojawia się szczenię Pokémon ze świecą na głowie, machającym ogonem i wystającym językiem. Gdy trener pozornie wyciąga rękę, szczenię Pokémon nigdy nie przestaje się poruszać – chwytając kij i uderzając go przed trenerem, aby grać w aportowanie. Kiedy szczeniak wraca z kijem, przyczepa wydaje się tracić przytomność – życie „wysysa” ją, powiedziała.

Jak wszystkie psy, ten szczeniak nadal jest dobrym chłopcem, mimo że mógł wyssać życie ze swojego ludzkiego trenera. Firma Pokemon Company powiedziała w tweecie, że Greavard ma tendencję do wysysania życia z wszystkiego, co go otacza. Yippee nieumyślnie. Żaden tak słodki Pokemon nie mógł tego zrobić celowo. Podobnie The Pokémon Company opisuje Greavard na Scarlett oraz fioletowy strona internetowa jak łamiące kości ugryzienie – więc po prostu nie pozwól sobie wylądować na niewłaściwej stronie. Co brzmi ciężko!

„Greavard jest tak miły, że jeśli poświęcisz mu jakąkolwiek uwagę, będzie tak szczęśliwy, że będzie za tobą podążał, gdziekolwiek pójdziesz” – napisała na Twitterze The Pokémon Company. „Jednak Greavard będzie powoli i nieświadomie wchłonął siłę życiową otaczających go osób. Klip na Twitterze pokazuje również niektóre ruchy Greavarda, ale tutaj jest więcej informacji dostępne o Scarlett oraz fioletowy Stronie internetowej. Oto jak studio opisało tę wysysającą życie, miażdżącą kości ślicznotkę:

Czai się pod ziemią i wyskakuje, wydając przerażające krzyki

Normalnie Greavard prawie się nie rusza i spokojnie odpoczywa pod ziemią. Wystawia górną część głowy nad ziemię i zapala przerażającą poświatę na czubku, po czym czeka, aż ktoś się zbliży. Kiedy się do niego zbliży, Greavard wyskakuje z ziemi i wydaje przerażający krzyk, który przeraża większość niczego niepodejrzewających ludzi. Jednak wydaje się, że nie robi tego złośliwie.

Jest przyjazny i łatwo staje się samotny, ale upewnij się, że nie bawisz się nim za dużo

Greavard ma tak przyjazną i kochającą naturę, że jeśli poświęcisz mu choćby najmniejszą uwagę, z radością pójdzie za tobą, gdziekolwiek pójdziesz. Ze wszystkich Pokémonów żyjących w rejonie Paldei, wiadomo, że jest szczególnie łatwy do zaprzyjaźnienia się, jednak Greavard powoli i nieumyślnie pochłania energię życiową otaczających go osób, więc najlepiej nie bawić się nim za dużo.

Zdjęcie: Game Freak/The Pokemon Company

Pokemon Scarlet oraz fioletowy pojawi się na Nintendo Switch 18 listopada. W zeszłym tygodniu firma Polygon osobiście przyjrzała się nadchodzącej grze RPG na Nintendo Switch, która wydaje się być prawdziwym otwartym światem — trochę jak twój własny Pokemon The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Oczywiście na tym rozległym świecie jest mnóstwo stworzeń, a wiele z nich jest nowych: są nowe startery – Sprigatito, Fuecoco i Quaxly — obok legendarnych Pokémon Koraidon i Miraidon. No to jest Rachunkowość, Fidough, Paldean Wooper, Cetitan, Cyklizacja, Smolów, Klawf, LechońkŁapa, Wigletti ekskluzywne gry Armarouge i Ceruledge. Przed dzisiejszym ujawnieniem szczeniąt, The Pokémon Company zaprezentowało nową elektryczną żabę na początku tego miesiąca; ma na imię Bellibolti partner jego lidera siłowni Iono.

Prawdopodobnie też nie. Firma Pokemon na początku października sprytnie ukrył kilka nowych stworzeń w zwiastuniei nadal są wielką tajemnicą.

Leave a Comment