Nowy hit Steam już w sprzedaży tydzień po premierze

Każdy produkt został niezależnie wybrany przez naszą redakcję. Możemy otrzymywać prowizje z niektórych linków do produktów na tej stronie. Promocje zależą od dostępności i warunków sprzedawcy.

Jeśli jesteś użytkownikiem Steam, który ostatnio był zajęty nowym wydaniem, takim jak Gotham Knights, New Borderlands Talesczy coś innego i nie kupili Osoba 5 kiedy w końcu trafiła na tę platformę, masz szczęście, jeśli nadal rozważałeś jej zakup. nieco ponad tydzień po tym, jak ukochana gra RPG trafiła na platformę PC, Osoba 5 jest już w sprzedaży. To niewielka zniżka, która jest dostępna, ale jest lepsza niż płacenie pełnej ceny na samym Steamie.

Aby uzyskać tę ofertę, musisz udaj się do Fanatical. Sprzedający ma obecnie umowę Osoba 5 Królewska gdzie klucze Steam są sprzedawane za 52,79 USD. Nie jest to ogromna zniżka na poziomie zaledwie 12% w tej chwili, ale jest to oferta na grę, która pojawiła się tydzień temu na Steamie.

Stworzony przez Atlus i Sega, Osoba 5 Królewska to gra, która wymaga teraz małego wprowadzenia. Została ona wyjątkowo dobrze przyjęta na platformie PlayStation, na której została wydana po raz pierwszy, a teraz, gdy jest dostępna na Steamie, spotkała się z podobną reakcją, z „zdecydowanie pozytywnym” konsensusem. Jeśli jeszcze o tym nie słyszałeś, Atlus oferuje następujący przegląd gry:

„Załóż maskę Jokera i dołącz do Widmowych Złodziei Serc” – powiedział Atlus Osoba 5 Królewska. „Uwolnij się z kajdan współczesnego społeczeństwa i organizuj wielkie napady, aby zinfiltrować umysły skorumpowanych i zmusić ich do zmiany ich postępowania! Odkrywaj Tokio, odblokowuj nowe Persony, dostosowuj kryjówkę swojego osobistego złodzieja, odkryj nigdy wcześniej nie widzianą historię ”. , przerywniki, alternatywne zakończenia i wiele więcej! Persona 5 Royal to nowe wyzwanie, aby przeciwstawić się konwencji, odkryć wewnętrzną siłę i walczyć o sprawiedliwość.”

Nie zapomnij dla tych, którzy mogą subskrybować Xbox Game Pass za pośrednictwem konsol lub platformy PC Osoba 5 Królewska został również dodany do tej usługi przedpłaconej, więc możesz już go tam mieć, nawet o tym nie wiedząc.

Leave a Comment