Nowy film „Gwiezdne wojny” pochodzi z showrunnera „Watchmen”, mówią doniesienia

(Od lewej) Regina King, Damon Lindelof uczestniczą w premierze „Watchmen” HBO w The Cinerama Dome 14 października 2019 r. w Los Angeles w Kalifornii.

Leon Bennett | Wireimage | Obrazy Getty

Według doniesień medialnych, trwają prace nad nowym filmem „Gwiezdne wojny”, do którego dołączone są już dwie buzzy.

Damon Lindelof, showrunner seriali „Lost”, „The Leftovers” i „Watchmen”, jest współautorem nowego filmu Lucasfilm, razem z Sharmeen Obaid-Chinoy z „Ms. Podziwiać”. strona internetowa rozrywki medialnej Termin.

Obaid-Chinoy jest najbardziej znana z wyreżyserowania swoich nagrodzonych Oscarem krótkometrażowych filmów dokumentalnych „Saving Face” i „A Girl in the River: The Price of Forgiveness”.

Film nie ma daty premiery, a jego fabuła wciąż jest tajemnicą. Współautor Lindelofa również nie został jeszcze ujawniony. Ale nadchodzący film to pierwszy film „Gwiezdne wojny”, który trafił do kin od czasu „The Rise of Skywalker” z 2019 roku.

„Star Wars: The Rise of Skywalker” był ogromnym sukcesem serii, zarobiwszy miliard dolarów na całym świecie. Studio od niedawna koncentruje swoje wysiłki na jego serial akcji na żywo dla Disney+w tym Mandalorianin, Księga Boby Fetta, Obi-Wan Kenobiego i Andor.

We wrześniu, Disney ściągnął „Rogue Squadron” Patty Jenkins z harmonogramu. Film został ogłoszony w 2020 roku i miał trafić na ekrany w grudniu 2023 roku.

Inne projekty filmowe „Gwiezdne wojny” Taiki Waititi, Riana Johnsona i Kevina Feige nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone ani podane przez studio.

Leave a Comment