Nowa blokada w Chinach „prowadzi do walki w największej na świecie fabryce iPhone’a, gdy głodujący robotnicy zmuszeni są pozostać w fabryce”

Poinformowano, że wśród głodujących pracowników ogromnej fabryki iPhone’ów w Chinach wybuchły walki o żywność.

Wielu z 200 000 pracowników głównej fabryki Foxconn Technology Group w Zhengzhou zostało zmuszonych do izolacji przez Partię Komunistyczną. wydał drakońskie nowe ograniczenia dotyczące koronawirusa.

5

Materiał filmowy nakręcony w fabryce wydaje się pokazywać pracowników zamkniętych w miejscuŹródło: Twitter/@Jack69905467
Inny klip twierdzi, że pokazuje pracowników drapiących się w uchwytach do pudeł wśród twierdzeń o walkach na żywność

5

Inny klip twierdzi, że pokazuje pracowników drapiących się w uchwytach do pudeł wśród twierdzeń o walkach na żywnośćŹródło: Twitter/@ZaiChongjian

5

Około 28 miast – w tym dotknięte wirusem Wuhan – jest teraz objętych falą nowych wyniszczających środków.

Roślina została zmuszona do „zamkniętej pętli” już po kilku instancjach Covid sprawy wyszły na jaw, podało źródło Bloomberga.

Zrozumiałe jest, że pracownikom zakazano opuszczania zakładu produkcyjnego w Zhengzhou – nazywanego iPhone City – i muszą oni przechodzić regularne testy.

Bufety na miejscu zostały zamknięte, a osoby z Covid lub zbyt przestraszone, aby opuścić swoje dormitoria, otrzymywały tylko podstawowe produkty, takie jak chleb i makaron błyskawiczny, powiedział wtajemniczony w szufladzie.

Lew złapał trzyletniego chłopca na oczach rodziny, podczas gdy ekipa poszukiwawcza znalazła głowę i nogi
Moment, w którym szczerzący się „carjacker” z MACZETĄ wali w szybę i domaga się wpuszczenia

Podobno wśród pracowników wybuchły walki o żywność i tylko pracownicy na liniach produkcyjnych otrzymywali pudełka na żywność.

Nagrania udostępnione na Twitterze wydawały się pokazywać zdenerwowanych pracowników stojących przy oknach i krzyczących, podczas gdy na ziemi można było zobaczyć ludzi w kombinezonach ochronnych.

Inny klip, który podobno został nakręcony na stronie, pokazuje ludzi gorączkowo chwytających pudełka i spieszących się, aby uciec z nimi, pośród niezweryfikowanych twierdzeń, że przez trzy dni na stronie nie wpuszczano jedzenia.

Foxconn, główny producent Apple, określił epidemię jako „niewielką” i twierdził, że produkcja między październikiem a grudniem nie zostanie naruszona.

Tajwańska firma stwierdziła, że ​​operacje są „stosunkowo stabilne” i że potrzeby personelu, w tym „zaopatrzenie w materiały i komfort psychiczny”, zostały spełnione. New York Times.

To często kluczowy czas dla fabryki – w 2021 r. Apple powiedział, że około jedna trzecia ze sprzedaży iPhone’a o wartości 165 miliardów funtów miała miejsce między ostatnim kwartałem roku.

Jest to zgodne z danymi opublikowanymi dla The Sun Online przez firmę analizującą ekonomię Nomura, które pokazują, że 208 milionów ludzi żyje obecnie w pewnym stopniu w zamknięciu. Chiny.

Uważa się, że za niedawny wzrost zachorowań odpowiadają dwie wysoce zakaźne podwarianty Omicron – BF.7 i BA.5.1.7.

Chińscy urzędnicy opisali te warianty jako „wysoce zaraźliwe”, ponieważ mogą zarażać ludzi, którzy byli wcześniej uodpornieni.

Pekin przyjmuje podejście zerowej tolerancji wobec wirusa – forsując nowe zasady po zaledwie 20 do 25 nowych infekcji dziennie w tym tygodniu.

Chiński przywódca Xi Jinping – kto został stworzony w tym tygodniu ”Cesarz na całe życie” – kontynuuje wprowadzanie tego, co zostało nazwane “najsurowsza blokada na świecie”.

Policjanci w kombinezonach ochronnych iz karabinami maszynowymi brutalnie egzekwują przepisy.

Obozy kwarantanny, brak jedzenia. Policjanci okupujący domy ludzi, plakietki na pacjentach z Covid i drony monitorujące ulice – wszystko to widziano w całych Chinach.

Drakońska reakcja Chin na wirusa wywołała widmo powrotu do potencjału wzrostu zachorowań na całym świecie, gdy zbliżamy się do miesięcy zimowych.

Jednak Zachód wprowadził znacznie skuteczniejsze programy szczepień, dzięki czemu kraje takie jak Wielka Brytania są lepiej przygotowane do radzenia sobie z każdym wzrostem infekcji.

Fani horrorów są „zbyt przerażeni, by spać” po obejrzeniu Terrifier 2.
Gemma Collins wygląda szczuplej niż kiedykolwiek w gorsecie i skórzanym kombinezonie

Wydaje się, że Chiny prowadzą krajową politykę samoizolacji, ponieważ partia komunistyczna uczyniła z Covid Zero swój sztandarowy plan.

W niedawnym przemówieniu Xi podwoił politykę – obiecując, że wszystkie środki pozostaną na miejscu w dającej się przewidzieć przyszłości.

Nagranie wydaje się pokazywać ludzi w kombinezonach ochronnych na stronie

5

Nagranie wydaje się pokazywać ludzi w kombinezonach ochronnych na stronieŹródło: Twitter/@Jack69905467
Wielu pracowników głównej fabryki Foxconn Technology Group w Zhengzhou zostało zmuszonych do izolacji

5

Wielu pracowników głównej fabryki Foxconn Technology Group w Zhengzhou zostało zmuszonych do izolacji

Leave a Comment