Nintendo 64 Platformer Glover wkrótce się zmieni

Zdjęcie: Piko Interactive

Odsuń Mario i Sonica na bok, ponieważ Rękawicznik wrócił! Tak, podczas ostatniej transmisji QUByte Connect 2022 ujawniono, że platformówka Nintendo 64 3D pojawi się na Switchu „wkrótce”.

Pierwotnie wydany na N64 w 1999 roku, tytuł ten otrzymał Ponowne wydanie limitowanej rundy na tej samej platformie oraz Wersja na PC. Teraz w końcu jest zablokowany do samodzielnego wydania na Nintendo Switch.

W tej trójwymiarowej przygodzie logicznej gracze muszą poprowadzić Glovera przez 6 światów i 30 różnych poziomów. Oto historia i zwiastun:

“Spokojny świat Królestwa został zniszczony! Mag, przekształcając swoje magiczne kamienie – eksploduje z przypływem energii, przekształca jego magiczne rękawiczki – wybuchowo z przypływem energii, przekształca swoje kryształy i uwalnia siedem kryształów, które wymusza ”. jego królestwo Bez kryształów zamek i twój świat rozpadną się, a mag zginie!

„Do Glovera, jednej z magicznych rękawiczek, należy znalezienie kryształów, teraz przebranych za gumowe kulki, i bezpieczne odesłanie ich do zamku. Poprowadź Glovera i kule do siedmiu magicznych światów pełnych zagadek i ukrytych niespodzianek”.

Czy jesteś podekscytowany premierą Glover’s Switch? Grałeś w oryginał N64? Komentarz poniżej.

Leave a Comment