NIKKI SIXX z MÖTLEY CRÜE wyjaśnia decyzję o zatrudnieniu JOHN 5 jako zastępcy MICK MARS: „Sprawdza wszystkie pola”

MOTLEY CRUE‘z Nikki Sixx pochwalił nowego gitarzystę zespołu Jana 5z tym “zaznaczam wszystkie pola”, jak Mick Marszastąpił go po jego decyzji o zaprzestaniu koncertowania z legendarnym zespołem rockowym.

Sześćx skomentował Jana 5dodatek do GARŚĆ odpowiadając na pytania fanów Świergot w piątek (28 października). Zapytaj, dlaczego zespół go wybrał Jana 5kto jest jednym ze współautorów trzech oryginalnych piosenek GARŚĆ‘z “Brud” ścieżka dźwiękowa, Sześćx powiedział: „Sprawdza wszystkie pola. Jest szalonym graczem. Ma szacunek dla naszej muzyki, jest zabawny jak diabli i ma z nami historię i napisaliśmy razem kilka całkiem dużych hitów”.

Sześćx również rozwiązany Marszapowiedź, że wycofuje się z koncertowania z powodu długich zmagań z chorobą zwyrodnieniową zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa. Według National Institute of Arthritis and Musculoskeletal and Skin Diseases zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa jest rodzajem zapalenia stawów, które powoduje stan zapalny stawów i więzadeł kręgosłupa i może z czasem prowadzić do sztywności.

„Był z nami żołnierzem przez 4 dekady” Nikki powiedział o swoim długoletnim koledze z zespołu. „Będziemy nadal nieść nasze dziedzictwo pokoleniom fanów i honoru Mickprosić, abyśmy kontynuowali trasę jako Motley Crue”.

Oprócz współtworzenia trzech piosenek “Brud”, Jana 5 współpracował z Sześćx oraz Desmond dziecko na Pieczeń mięsna„Potwór jest luźny”. Ostatni rok, Sześćx oraz Jana 5 zaczęła się SZCZURY supergrupa, do której dołączyli Rob Zombie i perkusista Tommy Clufetos.

71-latek Mars — którego prawdziwe imię to Sprawa Roberta Alana – służył jako MOTLEY CRUEjest gitarzystą prowadzącym od powstania zespołu w 1981 roku.

Nazajutrz Mick ogłosił swoje odejście z trasy, pozostali członkowie Sześćxpiosenkarz Vince Neil i perkusista Tommy Lee obiecał „kontynuować spuściznę”. W oświadczeniu powiedzieli: „Chociaż zmiana nigdy nie jest łatwa, akceptujemy ją Mickdecyzja o opuszczeniu zespołu z powodu problemów zdrowotnych. Oglądaliśmy Mick od dziesięcioleci radził sobie ze zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa i zawsze radził sobie z nim z największą odwagą i gracją. Powiedzenie „wystarczy” jest ostatecznym aktem odwagi. Mickdźwięk pomógł zdefiniować MOTLEY CRUE od chwili, gdy podłączył swoją gitarę na naszej pierwszej wspólnej próbie. Reszta, jak mówią, to historia. Będziemy nadal szanować jego muzyczną spuściznę”.

Oświadczenie kontynuowało: „Dostarczymy Mickżyczę i kontynuuje trasę koncertową po świecie zgodnie z planem w 2023 roku. Nie ma wątpliwości, że do spełnienia będzie to wymagał absolutnie wybitnego muzyka Mickbuty, więc jesteśmy wdzięczni, że nasz dobry przyjaciel, Jana 5 zgodził się wejść na pokład i dołączyć do nas. Zobacz wszystkich tych Crueheadów na drodze!”

Jana 5 powiedział: „To zaszczyt kontynuować Micklink i nie mogę się doczekać, aby zagrać te piosenki”.

w swoim oświadczeniu Mick powiedział, że zdecydował się wycofać z występów na żywo z powodu swojej „ciągłej, bolesnej walki” z zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa i chociaż nadal będzie członkiem zespołu, nie może „znieść rygorów” życia podczas trasy.

Oświadczenie brzmiało: „Mick Marswspółzałożyciel i główny gitarzysta zespołu heavy metalowego MOTLEY CRUE przez ostatnie 41 lat ogłosił dzisiaj, że z powodu toczącej się bolesnej walki z Ankylosing Spondylitis nie będzie już mógł koncertować z zespołem. Mick będzie nadal członkiem zespołu, ale nie może już znosić rygorów drogi. AS to niezwykle bolesna i wyniszczająca choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa”.

Jana 5splątanie z MOTLEY CRUE jako że nowy gitarzysta zespołu został po raz pierwszy zgłoszony jako plotka Szlam metalowy strona internetowa 7 października.

Spekulacje na temat Jana 5 zastąpić Mars nabrał siły po długim czasie OBRÓB ZOMBIE gitarzysta nie pojawił się na tegorocznej imprezie z szokującym rockerem Wstrząs wtórny festiwal w Sacramento. Obrabować dołączył na scenie zamiast powracającego gitarzysty Mike Riggs po raz pierwszy od 2006 roku.

Jana 5 wykonywane MOTLEY CRUE kilka razy w przeszłości. W 2018 roku Jana 5 Dołączył Sześćx razem z WĄGLIK‘z Scott Ian i jego żona Perłowy Dzień na Whisky A Go Go w West Hollywood w Kalifornii, aby zagrać cover “Krzyczeć na diabła”. Na początku tego roku gitarzysta przeszedł oba wersje “Nie ma to jak w domu” oraz „Rozpocznij moje serce” na różnych koncertach podczas jego amerykańskiej trasy.

W 2013 roku Neil on to powiedział MarsGłównymi powodami była walka z zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa oraz chęć „wyjścia na szczyt”. GARŚĆPo 2015 roku decyzja o zwołaniu dobiegnie końca. “Już czas” Neil powiedział prawie dziesięć lat temu. “MickJego zdrowie nie jest tak dobre, a trasa jest dla niego trudna. Jestem pewien, że za pięć, dziesięć lat prawdopodobnie znowu coś razem zrobimy, ale to nie będzie to samo POCAŁUNEK impreza pożegnalna z trasą pożegnalną. Nie będziemy tacy”.

Zawietrzny brzmiało Vince„w tamtym czasie, powiedział kanadyjski producent i artysta muzyki progressive-house” Deadmau5 w filmie: „Nasz gitarzysta, Mick, ma chorobę kręgosłupa, która powoli zespala jego kręgi. To jedna z tych rzeczy, które można leczyć, ale których nie da się wyleczyć. Więc stopniowo robi się naprawdę źle i jest to dla niego bolesne, więc nie chce koncertować przez długi czas. Nie mogę powiedzieć, że go winię… Ostatnią rzeczą, jaką chcielibyśmy zrobić, to biegać na dwóch kółkach z jakimś wynajętym gościem grającym na gitarze; to po prostu głupie. Dlatego chcemy wyjść z wielkim hurra z oryginalnymi chłopakami i mieć to za sobą.

Jednak w tweecie z października 2013 r. Mars namalował inny obraz, twierdząc, że jego stan zdrowia nigdy nie wpłynął na jego grę. „Po raz kolejny pojawiły się plotki dotyczące pożegnalnej trasy z powodu »mojego złego stanu zdrowia to BS«” – napisał. „Wszystko w porządku, mój AS nigdy nie powstrzymał mnie przed koncertowaniem. Dodał: „Dziękuję wszystkim za poznanie prawdy… Usłyszycie ode mnie, kiedy skończę trasę”.

Mars zmaga się z zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa od późnych lat młodzieńczych i opowiada o swoich wczesnych doświadczeniach z tym zapaleniem GARŚĆCV z 2001 roku “Brud”.

„Za każdym razem, gdy odwracałem się, moje biodra zaczynały boleć tak bardzo, że czułem się, jakby ktoś zapalał fajerwerki w moich kościach” – powiedział. „Nie miałem dość pieniędzy, żeby pójść do lekarza, więc miałem nadzieję, że uda mi się zrobić to, co zwykle: pozbyć się tego siłą mojego umysłu. Ale było coraz gorzej. Pewnego popołudnia w pracy, moje pranie. Zacząłem mieć kłopoty z oddychaniem. Na początku czułem się tak, jakby ktoś wbił mi nóż w plecy. Ale z biegiem tygodni ból krążył wokół moich pleców. Potem palił mnie żołądek i bałem się, że całe moje ciało jest rozpadnie się. Myślałem, że mam dziurę w żołądku i kwas wycieka, niszcząc moje kości i organy. Złapałem za klamkę, postawiłem stopy na ziemi i podciągnąłem ręce, aby rozprostować plecy i ulżyć nacisk.”

Mick powiedział Szlam metalowy w 2008 roku, że jego stan pogorszył się w późniejszych dekadach i że przestał grać na gitarze na prawie dwa lata. „W dzisiejszych czasach nie jest tak źle, ale kiedy byłem w tych wszystkich rzeczach i MARMURKOWY mieli przerwę, wiedziałem, że umrę, jeśli nie przestanę. Skończyło się na tym, że musiałem udać się do neuropsychiatry, aby mnie wyprostować, a on powiedział: „Po prostu trzymaj gitarę przez godzinę dziennie – nie graj na niej, tylko trzymaj”. To było dość dziwaczne, ale przezwyciężyłem to i ostatecznie myślę, że dzięki temu jestem lepszym graczem.

Zostało to ogłoszone w zeszłym tygodniu MOTLEY CRUE oraz DEF LEPPARD rozszerzy się w 2023 r. ze swoim co-headlinerem „Światowa trasa”. Wytworzony Żyjący naródtrekking rozpocznie się 18 lutego 2023 r. w Foro Sol w Meksyku i obejmie przystanki w całej Ameryce Łacińskiej, a następnie udaj się do Europy w maju 2023 r.

Leave a Comment