Niemiecki lekarz Andreas Niederbichler nakazał zapłacić rachunki medyczne w sprawie dotyczącej seksu oralnego OD

Niemiecki lekarz skazany za przedawkowanie swojego kochanka rozmazując penisa kokainą zanim seks oralny zostanie skazany na opłacenie rachunków medycznych za nieudane próby jej ożywienia, Zostało to zgłoszone przez Daily Mail w poniedziałek.

Chirurg plastyczny dr. Andreasowi Niederbichlerowi nakazano zapłacić ponad 13 000 dolarów za leczenie ofiary, zidentyfikowanej jako Yvonne M., która cierpiała na duszność i zasłabła po narkotykowym szaleństwie w 2018 roku.

Chirurg plastyczny będzie musiał pokryć koszty pogrzebu Yvonne M. wraz z rekompensatą dla jej rodziny.
Wiadomosci

Niederbichlerowi nakazano również pokrycie kosztów pogrzebu kobiety oraz odszkodowanie dla męża i syna.

Lekarz został skazany na dziewięć lat więzienia w 2019 roku po tym, jak sąd uznał go winnym gwałtu kwalifikowanego i ciężkiego uszkodzenia ciała, które zakończyły się śmiercią za incydent.

Niederbichler twierdził w sądzie, że kobieta wiedziała, że ​​spenetrował jego intymne części ciała, ale sąd orzekł na jego korzyść.

Dr Andreas David Niederbichler
Dr. Andreas Niederbichler został skazany na dziewięć lat więzienia za wstrzyknięcie kokainy w jego penisa.
Stadtisches Klinikum Dessau/Aktualności

Powiedział to lekarz, który został również oskarżony o potajemne włączenie leku do seksu z innymi kobietami Niemiecka gazeta Bild w zeszłym miesiącu, że nigdy nie używał narkotyków podczas seksu bez wiedzy partnerów.

„Tak, były narkotyki. Ale nie odurzyłem żadnej z kobiet bez jej wiedzy – powiedział. „Szukałem specjalnego kopa, a oni podeszli do przodu.

Opisał zmarłą kobietę jako „doświadczoną” zażywającą kokainę.

Leave a Comment