Nieakredytowana prywatna szkoła Kanye Westa Donda Academy zostaje nagle zamknięta | Kanye West

Nieakredytowana prywatna szkoła Kanye Westa v Kalifornia zostanie zamknięty ze skutkiem natychmiastowym, poinformowała w środę rodzicom, ponieważ kontrowersje wokół antysemickich komentarzy rapera wciąż nasilają się.

Rodzice zostali poinformowani, że Donda Academy będzie zamknięta do końca roku szkolnego 2022-23.

W e-mailu dyrektor Jason Angell powiedział, że decyzja została podjęta „według uznania naszego założyciela”, zgodnie z Hollywood odblokowane.

Dodała, że ​​planuje „ponownie zacząć we wrześniu 2023 roku”.

Tak, jak wiadomo teraz raper, potwierdził wiadomość w usuniętym ćwierkać Do Jasona Lee, dyrektora generalnego Hollywood Unlocked: „Oto wpływ, którego szukasz… Moja szkoła jest zamknięta”.

Instytucja warta 15 000 dolarów rocznie jest owiana tajemnicą od czasu jej otwarcia w sierpniu zeszłego roku. strona szkoły zawiera niewiele informacji o programie nauczania lub wydziale.

Według Rolling Stone, zapisało się około 100 studentów. Osoby związane ze szkołą były podobno zobowiązane do podpisania umów o zachowaniu poufności.

Szkoła nie była akredytowana. Zajęcia podobno obejmowały chór i skoki przez przeszkody.

Zamknięcie nastąpiło po tym, jak w ostatnich tygodniach wygłosił kilka antysemickich komentarzy i promował ubrania z hasłem białej supremacji „White Lives Matter” na paryskim Tygodniu Mody.

Kilku współpracowników Ye w sprawach biznesu i mody związało się z artystą, Adidasem, Balenciaga, Gap i innymi firmami. mówiąc, że nie będą już z nim pracować. Ty też byłeś zablokowany swoich kont w mediach społecznościowych na Instagramie i Twitterze.

Vogue, który wcześniej przedstawiał modowe wyczyny Ye, również obiecał pokazać go ponownie po tym, jak obraził redaktora Black Vogue, który skrytykował go za tworzenie koszulek „White Lives Matter”. Później dałeś T-shirty bezdomni w los angeles.

W kilku licealnych turniejach koszykówki zabroniono udziału Donda Academy. Zaproszenia na klasykę Play-by-Play w Kentucky i Hoophall Classic w Massachusetts zostały cofnięte, donosił New York Times.

Organizator Play-By-Play Classic, Jeremy Treatman, powiedział, że czuł się „strasznie”, gdy zespół odmówił, ale dodał: „Po prostu czuję, że to było niepotrzebne i po prostu nie chcę być teraz związany z jego szkołą. “

Leave a Comment