NFL Mock Draft 2023: Orły wybierają 2 w pierwszej rundzie

Siedem tygodni po rozpoczęciu sezonu NFL 2022 i kilka drużyn już zamyka sklep na ten rok i wybiega w przyszłość. Orły zdecydowanie nie są jedną z tych drużyn, ale najprawdopodobniej są wybierane w pierwszej rundzie Święci Nowego Orleanu ich własny skończy się bardzo, bardzo wysoko. Oto pierwsza runda 2023 Projekt NFL zadrżałbym, gdyby stało się to dzisiaj.

 1. Detroit Lwy– Bryce Young, QB, Alabama: The Lions mają wiele kluczowych elementów w swoim składzie, zwłaszcza w ataku. To, czego brakuje, to rozgrywający, który może wzbudzić zaufanie do sztabu szkoleniowego i zmaksymalizować broń, którą ma wokół siebie. Bryce Young może nie jest „narzędziem” rozgrywającym, ale jest bardzo dokładnym i sprytnym podającym, który idealnie pasuje do ataku Detroit.
 2. Houston Teksańczycy– Will Anderson, Edge, Ala.: Teksańczycy muszą teraz postawić na najlepszych graczy. Ich skład jest pusty po obu stronach i potrzebuje napływu talentów premium. Will Anderson jest obecnie najlepszym graczem w futbolu uniwersyteckim i przeszedłby długą drogę, aby poprawić swoją młodą obronę.
 3. Karolina Panthers– CJ Stroud, QB, Pantery: W tym sezonie poza sezonem Pantery przejdą ogromną metamorfozę. Pierwszym krokiem będzie wreszcie zdobycie rozgrywającego franczyzy, na którym można budować.
 4. Filadelfia Orły (Od NO)- Jalen Carter, IDL, UGA: Orły sprytnie postawiły Jordana Davisa w zeszłym roku, a teraz mogą wybrać innego z jego kolegów z drużyny. Jalen Carter to bardzo destrukcyjny, bardzo wysportowany liniowiec defensywny i doskonałe uzupełnienie Davisa z linii Eagles. Fajnie byłoby zobaczyć trio Davisa, Cartera i Nakobe Deana ponownie w Philly.
 5. Houston Texans (z CLE) – Myles Murphy, Edge, Clemson: Podwójny skok Teksańczyków na linii defensywnej może brzmieć nieco bogato, ale jest to jedna z najcenniejszych pozycji w piłce nożnej, a Murphy i Anderson byliby zabójczym duetem, który rzuca się na podania.
 6. Seattle Seahawks (Z Denver) – Kelee Ringo, CB, UGA: Seahawki znaleźli życie w ataku w tym roku, ale muszą uzupełnić zapasy w obronie. Mają wspaniały młody rdzeń talentu w szkole średniej z Tariqem Woolenem i Cobym Bryantem. Teraz mogą dodać kolejną gwiazdę poza perspektywą rogu.
 7. Pittsburgh Steelers– Broderick Jones, OT, UGA: Steelersi zrobili duży plusk ostatniego szkicu Kenny’ego Picketta, teraz muszą go zaprojektować.
 8. Jaguary z Jacksonville– Jordan Addison, WR, USC: W tym roku Jaguary zrobili krok do przodu, ale nadal potrzebują prawdziwego ofensywnego rozgrywającego w swojej grze, do której Trevor Lawrence mógłby rzucić. Jordan Addison byłby idealnym celem dla rozgrywającego franczyzy.
 9. Poszukiwacze Las Vegas– Bryan Bresee, DT, Clemson: Najeźdźcy muszą nadal budować swoją obronę, a dodanie talentu do składu jest niezbędne.
 10. Niedźwiedzie z Chicago– Quentin Johnson, WR, TCU: Niedźwiedzie muszą poważnie podejść do umiejętności ofensywnych graczy. Quentin Johnson jest ogromnym, wysportowanym celem, który może być dużą pomocą w rozwoju Justina Fieldsa.
 11. Sokoły z Atlanty– Christian Gonzalez, CB, Oregon: Sokoły potrzebują więcej talentu w obronie, zanim będą miały szansę konkurować. Christian Gonzalez mógłby pomóc w odbudowie ich młodej szkoły średniej.
 12. Delfiny w Miami (Z SF) — Parris Johnson, OT, OSU: Delfiny mają niezwykle utalentowaną ofensywę, ale mogą nadal dodawać talenty premium, ponieważ nadal rozwijają ofensywę Mike’a McDanielsa.
 13. Kardynałowie z Arizony– Opona Wilson, Krawędź, TTU: Żart polegałby na tym, że Arizona wylosowałaby kolejnego rozgrywającego, ale desperacko potrzebują więcej energii po gorączce podań.
 14. Dowódcy z Waszyngtonu – Peter Skoronski, OT, Northwestern: Szefowie mają wiele dziur, ale przede wszystkim przyda im się odbudowa linii ofensywnej.
 15. Green Bay Packers– Jaxon Smith-Njigba, WR, OSU: Packers rozpaczliwie potrzebują pomocy w łapaniu przepustek. Jaxon Smith-Njigba został pokonany w tym roku, ale nadal jest jednym z najlepszych odbiorników w kraju.
 16. Indianapolis Colts– Hendon Hooker, QB, Tennessee: QB Merry-Go-Round w Indy musi się skończyć. Colts powinni sporządzić uzbrojonego QB z Tennessee i wreszcie stworzyć własnego faceta, zamiast próbować wygrać z bieżnikowaniem.
 17. Patrioci nowej Anglii– Kayshon Boutte, WR, LSU: Patrioci otrzymują uprawnionego rozgrywającego u odbiorcy, który pomoże wprowadzić element wybuchowy do ataku, w którym go brakuje.
 18. Cincinnati bengalski– Cam Smith, CB, Karolina Południowa: Bengalczycy potrzebują bardziej spójnej gry ze swojego drugorzędnego, zaczynając od narożnika. Cam Smith to wysoki, zewnętrzny narożnik, który byłby ogromnym ulepszeniem w stosunku do Eli Apple.
 19. Bukanie z Tampa Bay– Will Levis, QB, Kentucky: Era Brady’ego w Tampie prawdopodobnie się skończyła. Muszą patrzeć w przyszłość i sprowadzać rozgrywającego na dużej wysokości z Lexington.
 20. Detroit Lions (z LAR) – Joey Porter Jr, CB, PSU: The Lions muszą nadal dodawać talenty do swojej młodej obrony, jeśli chcą rywalizować w trzecim roku ery Dana Campbella.
 21. TEN Ładowarki– Michael Mayer, TE, Matka Boska: Łapacze karnetów LA Chargers mieli w tym sezonie straszne szczęście do kontuzji i co tydzień stawia to cały atak w trudnym miejscu. Michael Mayer byłby niezawodnym koszmarem dla Justina Herberta, gdyby polegał na każdym upadku podczas pierwszych upadków i wielkich zagrań.
 22. Baltimore kruki– Derick Hall, Edge, Auburn: Kruki potrzebują długoterminowych rozwiązań na swoim froncie defensywnym. Derick Hall to lekkoatleta, który pokonuje przepustki z silnikiem non-stop.
 23. Seattle Seahawks — Isaiah Foskey, Edge, Notre Dame: Seahawks przygotowali kolejnego głośnego linebackera, aby odmłodzić jednostkę odbudowującą.
 24. Miami Dolphins – Wybór nie powiódł się
 25. Tytani z Tennessee– Jalin Hyatt, WR, Tennessee: Tytani pozostają w stanie przygotować jedno z najlepszych głębokich zagrożeń w kraju. Element ich przewinienia, którego w tym roku bardzo brakowało.
 26. Nowy Jork odrzutowce– Trenton Simpson, LB, Clemson: New York Jets jeżdżą wysoko za silną grą defensywną i zaskakującą grą ofensywną. Mogą zdobyć atletycznego obrońcę w środku jednostki w Trenton Simpson.
 27. Kowboje z Dallas– Jaelyn Duncan, OT, Maryland: Kowboje muszą pomyśleć o erze post-Tyrona Smitha. W zeszłym roku przygotowali utalentowany sprzęt w Tyler Smith, ale w szkole średniej będą musieli pomyśleć o opcjach długoterminowych.
 28. Wikingowie z Minnesoty– Zion Nelson, OT, Miami: Wikingowie zyskują coraz więcej młodości w swojej ofensywnej linii z Zionem Nelsonem, który może atakować lub strzec.
 29. Kansas City Chiefs– Josh Downs, WR, UNC: Podczas gdy ofensywa Chiefsów wciąż błyszczała, dodanie pionowego zagrożenia, takiego jak Josh Downs, może dać Mahomesowi element dolnego pola, na którym się rozwija.
 30. Giganci Nowego Jorku– Antonio Richardson, QB, Floryda: Brian Daboll zmienił surowego Josha Allena w jednego z najlepszych rozgrywających w NFL. Czy może znaleźć tę samą magię z Antonio Richardsonem? To byłaby ogromna huśtawka, ale potencjalnie warta zrobienia.
 31. Rachunki bawole– Antonio Johnsona S, Teksas A&M: The Bills stracili Micaha Hyde’a z powodu kontuzji, a Jordan Poyer może być na ostatnim roku w Buffalo. Mogą dodać więcej talentów do bezpieczeństwa dzięki Antonio Johnsonowi.
 32. Philadelphia Eagles – Bijan Robinson, RB, Teksas: Jeśli Orły wybiorą 32. miejsce, oznacza to, że w tym roku wszystko poszło dobrze. Mają możliwość dokonania luksusowego wyboru, umieszczając jednego z najlepszych nosicieli piłki w kraju za swoją elitarną linią ofensywną.

Leave a Comment