NFL bada nagranie wideo, na którym urzędnik gry najwyraźniej szuka autografu od Mike’a Evansa

Obrazy Getty

Tłum kapeluszy z folii aluminiowej może potrzebować wkładu z folii aluminiowej.

ORAZ pojawił się film od kilku urzędników w niedzielę, którzy szukali autografu od odbiornika Buccaneers Mike Evans. Według FootballZebras.com byli to liniowy Jeff Lamberth i Tripp Sutter.

NFL oficjalnie nie skomentowała tej sprawy. Według źródła zaznajomionego z sytuacją liga bada incydent.

Układ zbiorowy pracy, który reguluje stosunki między NFL a Stowarzyszeniem Sędziów NFL, zawiera szczegółowe postanowienia dotyczące biletów na mecze, towarów i pamiątek.

„Urzędnicy gry muszą unikać nawet pozorów czerpania korzyści lub osobistych korzyści ze swojego związku z NFL, innych niż rekompensata zapewniona w ramach układu zbiorowego pracy NFLRA”, wyjaśnia CBA w Załączniku E, Sekcji IV. „Urzędnicy NFL mogą otrzymać wynagrodzenie za przemówienia lub udział w klinikach, o ile takie działania nie są sprzeczne z art. 22 Zbiorowego Układu Zbiorowego Pracy. Oprócz zakazów wymienionych w Dodatku E, Sekcji IA powyżej, sędziowie nie mogą . . . sprzedawać lub wymieniać bilety NFL na wszystko, co jest warte więcej niż wartość nominalna biletów; lub . . . sprzedawać lub wymieniać cenne towary NFL, autografy lub pamiątki; lub . . . poprosić zawodników, trenerów lub inny personel zespołu o autografy lub pamiątki”.

CBA pozwala urzędnikom gry na „uzyskanie autografów zawodników lub gadżetów drużynowych lub pamiątek do celów osobistych lub charytatywnych”. Prośby o takie materiały „powinny być składane za pośrednictwem oficjalnego działu, a nigdy bezpośrednio przez graczy lub pracowników zespołu”.

Być może jest na to dobre wytłumaczenie. Może nie jest. Niezależnie od tego jest to coś, co podważa integralność urzędu. W czasie, gdy urzędnicy są już pod obserwacją fanów, którzy kwestionują, czy na proces wywoływania i rzucania (lub nie rzucania) flagami miały potencjalny wpływ zainteresowania hazardem, wideo, które pojawiło się w niedzielę, niewiele zrobi, aby złagodzić obawy, że ustalanie czasu od czasu może być.

Leave a Comment