Netflix odnawia Wiedźmina, przekształca Liama ​​Hemswortha jako Geralta z Rivii

Podczas gdy Wiedźmin nie wróci dopóki Następny rok, Netflix odnowił program już na czwarty sezon i zapowiedział dużą zmianę. W sobotę gigant streamingu powiedział że Liam Hemsworth, najbardziej znany jako Gale Hawthorne z serii filmów Igrzyska śmierci, zastąpi Henry’ego Cavilla w roli głównego bohatera Geralta z Rivii. Obaj aktorzy opublikowali informacje o zmianie obsady w mediach społecznościowych.

„Moja podróż jako Geralta z Rivii była pełna potworów i przygód, a niestety odkładam swój medalion i miecze” – powiedział Cavill. na Instagramie. „Obejmując płaszcz Białego Wilka na moim miejscu jest fantastyczny Pan Liam Hemsworth. Podobnie jak w przypadku największych postaci literackich, przekazuję pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego wcielając się w Geralta i podekscytowanie, aby zobaczyć perspektywę Liama ​​na to.” najbardziej fascynujący i subtelny z mężczyzn.

Cavill nie podał powodu swojego wyjazdu. Na początku tego tygodnia aktor potwierdził, że tak kontynuuj grę w Supermana po jego niedawnym występie w epizodzie w Czarny Adam. Netflix obsadził Cavilla w roli Geralta z Rivii w 2018 roku. przyniósł prawdziwą miłość o franczyzie z nim, co było widoczne, gdy przeprowadzano z nim wywiad do roli. „Naprawdę czuję więź z Geraltem, kim jest i jego postacią, szczególnie z książek” – powiedział powiedział Wielokąt w 2019 roku. „A kiedy grałem w tę grę przez wiele, wiele, wiele godzin, było to coś, z czym miałem związek.

Netflix nie ogłosił daty premiery czwartego sezonu Wiedźmin. Trzecia seria rozpoczęła się na początku tego roku. Podczas niedawnego wydarzenia dla fanów Tudum firma powiedziała, że ​​serial powróci latem 2023 roku. W międzyczasie fani mogą cieszyć się oglądaniem Wiedźmin: Pochodzenie krwiserial prequel z udziałem Michelle Yeoh od 25 grudnia.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Leave a Comment