NBA zawiesza Caleba Martina, Nikolę Jovic; Kary Christian Koloko

NBA został zawieszony Ciepło do przodu/strażnik Kaleb Martin i nowicjusz do przodu Nikola Jovicovaz wyjątkiem grzywny drapieżniki centrum dla początkujących Chrześcijański zegar za role w kłótni na korcie podczas sobotniego meczu, liga ogłosiła w komunikacie prasowym (Link do Twittera).

Koloko chwycił i wysłał w tłum Martina, którego NBA nazwała inicjatorem walki. W komunikacie prasowym liga twierdzi, że ukarała Koloka grzywną w wysokości 15 000 USD za złapanie Martina podczas kłótni.

Martin i Koloko zostali wyrzuceni z gry po faulach technicznych po walce o odbicie w połowie trzeciej kwarty wygranego u siebie 112-109 Miami z Toronto wczoraj. Jovic opuścił ławkę swojej drużyny, aby wspierać Martina podczas rozgrywek, co skutkowało automatycznym zakazem jednego meczu.

Raptors ponownie zmierzy się z Heat jutro, 24 października, w Miami FTX Arena, podczas której Jovic i Martin odbędą zawieszenie.

Później podpisywanie podpisał nowy trzyletni kontrakt o wartości 20,5 miliona dolarów, aby pozostać w Miami w okresie letnim, Martin rozpoczął sezon powoli w ataku jako początkowy wsparcie zespołu. Średnio 6.3 PPG na .333/.167/1.000 w trzech grach, plus 5.3 RPG, 1.7 APG i 1.3 SPG.

Jovic 6’10”, który tego lata został wybrany na 27. miejsce przez Miami, nie grał jeszcze w tym sezonie w Heat. Koloko 7’1″, numer 33 w drafcie z Arizony w 2022 roku, do tej pory grał oszczędnie dla Toronto, średnio 1,7 PPG, 3,3 RPG i 0,7 BPG w 15,7 MPG podczas swoich pierwszych profesjonalnych zawodów.

Leave a Comment