Nazwa kanału YouTube Nintendo została zmieniona, tracąc weryfikację

Obraz: Nintendo

Tagi weryfikacyjne są obecnie ważną częścią mediów społecznościowych i witryn takich jak YouTube – pozwalają użytkownikom łatwo zidentyfikować legalne kanały. Wygląda jednak na to, że amerykański kanał Nintendo na YouTube stracił ostatnio na znaczeniu.

Jak wskazano w poście na subreddicie Nintendo (przez GoNintendo), główny kanał Nintendo dla Ameryki Północnej, zwany po prostu „Nintendo”, został niedawno przemianowany na „Nintendo of America”. Zgubił w tym procesie plakietkę weryfikacyjną.

Kanał Nintendo of America bez wątpienia prędzej czy później wróci do normy. Do tego czasu jest to w zasadzie informacja, że ​​nazwa się zmieniła i że nadal jest taka sama urzędnik kanał, a nie fałszywe konto. Innym łatwym sposobem na ustalenie tego jest przyjrzenie się liczbie subskrybentów. Rzeczywisty kanał ma około 8,61 mln abonentów.

Jak sugerują niektóre komentarze w tym samym wątku, ta zmiana nazwy może być spowodowana nową polityką YouTube, a nawet związana z tym, że Nintendo chce określonej marki na niektórych kanałach. Jeśli nie subskrybujesz jeszcze kanałów YouTube na Nintendo, warto – z nowymi zwiastunami, które są regularnie przesyłane co tydzień. Możesz także oglądać YouTube na Switchu, korzystając z aplikacji YouTube.

Jeśli usłyszymy jakieś wiadomości na temat tej historii, damy Ci znać.

Leave a Comment