National Geographic promuje SF jako miejsce na rodzinne wakacje

Został opublikowany przez National Geographic lista roczna z 25 najlepszych miejsc docelowych dla podróżnych na świecie, a było tylko jedno Kalifornia lokalizacje wchodzące w skład globalnej kolekcji: San Franciscoopisany przez redaktorów National Geographic jako cel, który jest „pod radarem, tuż za rogiem i gotowy do zwiedzania”.

Redaktorzy magazynu pogrupowali wyróżnionych w pięciu kategoriach — społeczność, przyroda, kultura, rodzina i przygoda — wszystkie cechy, które San Francisco ma w pełni. Wiele dzielnic ma wystarczająco dużo charakteru społeczności, aby uzasadnić własną gazetę lub biuletyn okręgowy, miasto zrodziło i rozwinęło definitywną kontrkulturę, a w każdą sobotę możesz wybrać własną przygodę od plaży po góry.

Ze względu na te cechy National Geographic wybrało San Francisco ze względu na swoje „rodzinne” udogodnienia.

Publikacja zwracała szczególną uwagę na ognisko przy Presidio Tunnel Tops z mostem Golden Gate w tle (nie wspomniano, że ogień został ugaszony przed zmrokiem) oraz na 16,5-kilometrową wędrówkę Crosstown Trail.„W San Francisco dzieci z miasta mogą nauczyć się, że zostanie turystą nie musi oznaczać wyprawy w dzicz”, Magazyn on napisał.

Przy całej tej rozmowie o turystyce i przyrodzie zastanawiasz się, dlaczego National Geographic nie wybrał SF jako elementu „natury”, ale miło jest uzyskać pozytywne relacje po zdobyciu etykiety ”upadłe miasto” z innych publikacji East Coast na początku tego roku.

National Geographic nazwał San Francisco jednym z 25 najlepszych miejsc do uprawiania turystyki pieszej w 2023 roku i poleca 16,5-kilometrową wędrówkę Crosstown Trail w swojej kategorii rodzinnej.

Alex Dunbrack

Warto jednak wybrać San Francisco jako miejsce rodzinne. Kilka nagłówków z ostatnich pięciu lat wyjaśniało, jak niektórzy rodzice znajdują miasto niezrównoważone do wychowywania dzieci lub że SF ma najmniejszy odsetek dzieci jakiegokolwiek większego amerykańskiego miasta. Zapytaj dowolnego rodzica SF (oprócz milionerów), a wyjaśni on wyjątkowe zmagania związane z wychowywaniem dzieci w mieście, a także zalety i wady tak wczesnej ekspozycji dziecka na trudną rzeczywistość.

Nie oznacza to, że San Francisco nie jest w stanie gościć rodzin – po prostu promowanie go jako superlatywu miasta jest z natury dziwne. W końcu jest to miasto, w którym niektórzy mieszkańcy woleliby argumentować, że „mój pies jest moim dzieckiem”.

Lista National Geographic obejmuje łącznie pięć miejsc w Stanach Zjednoczonych, w tym Milwaukee ze względu na swoją społeczność (i browary), Park Narodowy Big Bend w Teksasie, Charleston w Południowej Karolinie ze względu na skromną kuchnię wiejską oraz Utah z mniejszymi tłumami które kuszą wszystkie przygody.

Leave a Comment