National #1 CB Cormani McClain angażuje się w Miami

Top247 to róg nr 1 Corman McClain ogłosił swoje zaangażowanie w Miami w czwartek wieczorem podczas ceremonii w Lakeland na Florydzie, według analityka krajowego 247Sports Andrew Ivinsa, który był obecny. Rekrut nr 2 247Sports Composite również mocno rozważał Alabamę i Florydę.

McClain jest numerem 18 podpisanym dla Mario Cristobala i Hurricanes w cyklu rekrutacyjnym 2023. Cristobal nie może publicznie komentować sześciometrowego i ważącego 165 funtów McClaina, dopóki nie przełoży pióra na papier dla szkoły, ale jest podekscytowany tym, co program nadal buduje na ścieżce rekrutacyjnej.

„Wszyscy opuściliśmy programy mistrzostw, wiedząc, że jest dużo pracy do wykonania” – powiedział Cristobal 247Sports o swoim zespole. „Jeśli zrobimy to tutaj, możemy przyciągnąć najlepszych z najlepszych i ludzi, którzy znają wspaniałość Miami i uniwersytetu, historię i wszystko inne. Nie było to dobrze zrobione od kilku lat, ponieważ Miami Miami jest zaangażowane teraz Miami dało jasno do zrozumienia, że ​​odbudowuje i szuka elitarnych graczy, którzy mają mentalność, etykę pracy i charakter, aby być budowniczymi, którzy ponownie uczynią Miami elitą.

Miami awansowało z 12 na 8 miejsce w rankingu rekrutacyjnym 247Sports Composite Team z McClainem.

„Miami było kiedyś złotym standardem i ponownie musi być złotym standardem.

McClain dołącza do klasy, w której znajduje się również numer 1 w ofensywie w kraju, Francis Mauigoa. Hurricane’y będą szukać takich graczy jak 247Sports Composite nr 2 narożny Desmond Ricks, pięciogwiazdkowy ofensywny sprzęt Samson Okunlola i Top247 rusher Rueben Bain, między innymi.

McClain ma na tym etapie swojej kariery w liceum 20 przechwytów. Ivins rozkłada słowa McClaina na huragany tutaj.

Nowy potencjalny gracz na obronie, który ma szansę być twórcą różnic na najwyższych szczeblach futbolu dzięki rzadkiej kombinacji wzrostu, długości i szybkości. Karierę przygotowawczą rozpoczął przede wszystkim jako lewy odbiornik, zanim przeszedł do akcji na końcówka defensywna. piłka . Od razu wyróżnił się jako obrońca obwodowy w najlepszych rozgrywkach Sunshine State, zdobywając dziewięć podań jako drugi i dziesięć kolejnych jako junior. Wciąż bardzo surowy technicznie, ale wystarczająco atletyczny, aby nosić i obsługiwać większość pionowych tras. Długie przejścia nie są idealne, ale ma talent do ustawiania się w pozycji, w której można grać z miejsca, w którym się znajduje, i może szybko wypełnić luki dzięki elitarnej serii. Ma doświadczenie w pracy z mężczyznami i poza zasięgiem. Nie jest facetem, który unika kontaktu i jest dość temperamentny jako napastnik na otwartym boisku, ale musi poprawić się na ringu bokserskim, jeśli chce zadomowić się w sobotę jako prawdziwy zakręt w stylu bump-and-run. z 4,5-calowym odskokiem na 40 jardów oraz 128-calowym szerokim skokiem i 4,3 w krótkiej lotce. Będzie musiał w końcu dodać masę do szczupłej sylwetki i dalej doskonalić swoją pracę nóg / technikę, gdy zapisze się do wybranej szkoły, ale ma jeden z najwyższych pułapów w całej klasie 2023, biorąc pod uwagę sposób, w jaki się porusza – i pokrowce – dla kogoś, kto pcha 6 stóp-2. Musi nauczyć się blokować błędy i znaleźć wewnętrzną pewność siebie, gdy nadejdą przeciwności losu, ale fizycznie ma perspektywę wpływu na zawodnika College Football Playoff, a jeśli nadal będzie się rozwijał, może zostać powołany na wczesną rundę rozgrywek futbolowych. Projekt NFL. Mogą pojawić się początkowe bóle wzrostu, ale dziwactwa warto kształtować na dłuższą metę.

Leave a Comment