Nancy Pelosi przerywa milczenie po ataku męża Paula: „Złamany i straumatyzowany”

Dom Mówczyni Nancy Pelosi powiedziała w liście do wszystkich członków Kongresu, że jej rodzina jest “złamana” po tym, jak “gwałtowny człowiek” zaatakował jej męża Paula Pelosi wczesnym rankiem w piątek rano w rezydencji pary w San Francisco.

„Wczoraj rano brutalny mężczyzna włamał się do naszego rodzinnego domu, zażądał konfrontacji i brutalnie zaatakował mojego męża Paula. Nasze dzieci, wnuki i ja jesteśmy załamani i przerażeni zagrażającym życiu atakiem na naszego tatę. Jesteśmy wdzięczni za szybką odpowiedź egzekwowanie prawa i ratownictwa oraz ratującej życie opieki medycznej, którą otrzymuje” – powiedziała Nancy Pelosi w liście „Drogi Koleżance” do wszystkich członków Kongresu w sobotę.

Nancy Pelosi powiedziała, że ​​jej rodzina otrzymała „wylew” wsparcia od innych członków Kongresu, pisząc, że „stan Paula Pelosiego nadal się poprawia”.

„Proszę wiedzieć, że modlitwy i życzenia od tak wielu w Kongresie są pocieszające dla naszej rodziny i pomagają Paulowi w powrocie do zdrowia. Jego stan wciąż się poprawia” – napisał Pelosi. Pocieszają nas także słowa Księgi Izajasza: ‘Nie bój się, bo Ja jestem z tobą. Nie bój się, bo jestem twoim Bogiem. Wzmocnię cię i pomogę. Będę cię wspierał moją prawą prawicą”.

PAUL PELOSI JR. AKTUALIZACJA STANU OJCA POZA SZPITALEM SAN FRANCISCO PO ATAKU MŁOTEM

(po lewej) Paul Pelosi i Nancy Pelosi biorą udział w gali pre-GRAMMYs. (z prawej) David DePape
(Michael Short/Kronika San Francisco)

„Dziękujemy i modlimy się o dalsze bezpieczeństwo i dobrobyt twojej rodziny” – napisała Nancy Pelosi.

Szef policji San Francisco William Scott powiedział, że David DePape, 42 lata, teraz twarze opłat usiłowania zabójstwa, napaści z użyciem śmiercionośnej broni, znęcania się nad osobami starszymi, włamania i innych przestępstw w związku z zamachem, które miały miejsce po godzinie 2 w nocy w piątek.

Paul Pelosi Jr.  rozmawia ze śledczymi FBI przed domem swoich rodziców, Nancy i Paula Pelosi, piątek, 28 października 2022 r. Jego ojciec, Paul, padł dziś rano ofiarą brutalnej inwazji na dom.

Paul Pelosi Jr. rozmawia ze śledczymi FBI przed domem swoich rodziców, Nancy i Paula Pelosi, piątek, 28 października 2022 r. Jego ojciec, Paul, padł dziś rano ofiarą brutalnej inwazji na dom.
(Ryzyko lotu dla Fox News Digital)

Scott powiedział, że kiedy oficerowie przybyli do rezydencji Pelosi, Paul Pelosi i DePape walczyli o młotek. Oficerowie kazali mężczyznom rzucić młotek i według Scotta DePape zaczął atakować Paula Pelosiego.

DePape został następnie zatrzymany przez policję i zabrany do aresztu. Urzędnicy badają możliwy motyw.

ATAK PELOSI: KOBIETA, KTÓRA TWIERDZI, ŻE JEST PODEJRZEWANA, CÓRKA DAVIDA DEPAPE’A MÓWI, ŻE BYŁ WYMAGAJĄCY

Dom przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi i Paula Pelosi w San Francisco jest widziany po tym, jak policja poinformowała, że ​​David DePape brutalnie zaatakował Paula Pelosi w piątek, 28 października 2022 r.

Dom przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi i Paula Pelosi w San Francisco jest widziany po tym, jak policja poinformowała, że ​​David DePape brutalnie zaatakował Paula Pelosi w piątek, 28 października 2022 r.
(KGO-TV)

Scott powiedział, że Paul Pelosi przynajmniej raz został uderzony młotkiem.

Paul Pelosi został wysłany do lokalnego szpitala, gdzie przeszedł operację naprawy złamanej czaszki i innych obrażeń, według rzeczniczki Nancy Pelosi, która powiedziała, że ​​oczekuje się, że całkowicie wyzdrowieje.

Według urzędników i źródeł podejrzany krzyknął „Gdzie jest Nancy?” kiedy rzekomo włamał się do domu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Paul Pelosi, mąż przewodniczącej domu Nancy Pelosi, został ciężko pobity przez napastnika, który włamał się do ich domu w San Francisco we wczesnych godzinach porannych w piątek, 28 października 2022 r.  82-letni Paul Pelosi trafił do szpitala.  leczenie przez lekarzy z powodu urazów po pobiciu młotkiem

Paul Pelosi, mąż przewodniczącej domu Nancy Pelosi, został ciężko pobity przez napastnika, który włamał się do ich domu w San Francisco we wczesnych godzinach porannych w piątek, 28 października 2022 r. 82-letni Paul Pelosi trafił do szpitala. leczenie przez lekarzy z powodu urazów po pobiciu młotkiem
(Fox News)

Syn Nancy Pelosi i Paul Pelosi przemówili w sobotę i powiedział, że jego ojciec ma się dobrze.

„Do tej pory tak dobrze, jak dotąd tak dobrze” – powiedział Paul Pelosi Jr. Fox News Digital, gdy Zuckerberg był nieobecny Szpital ogólny w San Francisco.

Greg Norman i Andrew Mark Miller z Fox News przyczynili się do powstania tego raportu.

Leave a Comment