„Nancy Drew” kończy się 4 sezonem na CW – termin

Koniec jest w zasięgu wzroku CW‘z Nancy narysowała. Sieć potwierdziła w środę, że czwarty sezon, który jest obecnie w produkcji, będzie ostatnim dla serialu. Sezon 4 ma mieć premierę w połowie sezonu. Data i godzina premiery zostaną ogłoszone później.

Decyzja o rezygnacji Nancy narysowała nie niespodziewane. Według źródeł dyskusje na temat dramatu, który zakończy się po nadchodzącym czwartym sezonie, rozpoczęły się kilka miesięcy temu. Decyzja została podjęta przed niedawnym odejściem prezesa i dyrektora generalnego CW Marka Pedowitza, kiedy przejęcie sieci przez Nexstar zostało zakończonea finał sezonu 4 został stworzony jako satysfakcjonujący finał serii.

Oficjalna wiadomość została przekazana obsadzie w Vancouver dziś po południu. Członkowie obsady, w tym gwiazda Kennedy’ego McManna, było już mowa o nowych zamówieniach seryjnych, słyszymy. Produkcja czwartego sezonu ma się wkrótce zakończyć.

Podczas gdy decyzja o rezygnacji Nancy narysowała jest w pracy od jakiegoś czasu, wpisuje się w dążenie nowego właściciela CW do tańszego programowania. Scenariuszowe seriale stają się droższe z każdym sezonem, w którym pojawiają się na antenie i jak Flash, Riverdale oraz Nancy narysowała są w tym sezonie wizytówką sieci Wszyscy amerykanie pozostaje jedyną serią scenariuszową CW starszą niż trzy lata.

Nancy narysowałaOgłoszenie daty wyjścia następuje po szybkim anulowaniu spinoffu Tom Swift tego lata.

We wspólnym oświadczeniu Nancy narysowała Showrunnerki Noga Landau i Melinda Hsu Taylor powiedziały: „Jesteśmy tak zaszczyceni i dumni, że dzięki wieloletniej współpracy z niesamowitym talentem twórczym, przed kamerą, za kulisami i w naszym studiu ożywiliśmy kultową determinację, indywidualność i odporność Nancy Drew. i partnerzy w szyciu. Nasze serca są przepełnione wdzięcznością, wiedząc, że jesteśmy w stanie zamknąć ten rozdział w sposób celowy, inkluzywny i życzliwy – i oczywiście z mnóstwem zwrotów akcji, nadprzyrodzonych przerażeń i gwiazdorskiego romansu. Jesteśmy szczególnie wdzięczni naszej wspaniałej społeczności fanów, której związek z naszymi tematami i historiami oznacza dla nas cały świat. Sezon 4 będzie odpowiednią i głośną nagrodą za ich nieustanną miłość i wsparcie”.

McMann, który wcielił się w postać Nancy Drew, dodał: „Największą przyjemność sprawiało mi rozpoczęcie mojej kariery jako niewielkiej części niekończącego się dziedzictwa Nancy Drew. Co za przywilej chodzić w jej butach tak długo, jak mam, być przez nią inspirowanym i wzrastać razem z nią. Chciałbym, aby nasi niesamowici fani mogli poczuć serce i pasję naszej ekipy, która zawsze była na ekranie i poza nim, dzień w dzień od samego początku. Jesteś tak samo częścią tego niesamowitego show jak my. Dziękuję, dziękuję, dziękuję za każdą cząstkę pasji i życzliwości, którymi dzieliłeś się ze mną i sobą nawzajem.”

Nancy narysowała śledzi legendarną nastoletnią detektyw, która rozwiązuje tajemnice – zarówno przyziemne, jak i nadprzyrodzone – w swoim nawiedzonym rodzinnym mieście Horseshoe Bay w stanie Maine. Oprócz McManna, gwiazdami są Scott Wolf, Leah Lewis, Maddison Jaizani, Tunji Kasim, Alex Saxon i Riley Smith.

Nancy narysowała to produkcja CBS Studios we współpracy z Fake Empire, z producentem wykonawczym Landau (Magików)), Hsu Taylor (Utalentowany), Josh Schwartz (Plotkara, dynastia), Stephanie Dzika (Plotkara, dynastia), Lis Rowiński (Dynastia), Alex Taub (Zabójcza broń, Zemsta), Larry Teng (Walker: Niepodległość, Środek) i S. Lily Hui (Nierealne, kochankowie).

Leave a Comment