Najszybszy sposób na podnoszenie poziomu broni w MW2

Jest nowy, ultraszybki sposób na podnoszenie poziomu broni i odblokowywanie masek w MW2 – oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Modern Warfare 2 wymaga od graczy ciężkiego grindowania, jeśli chcą odblokować całą jego zawartość. W końcu dzięki nowemu systemowi odbiorników nie wystarczy już maksymalnie wykorzystać jedną broń, aby uzyskać wszystkie jej dodatki.

Dodatkowo gracze będą musieli również użyć określonej broni, aby odblokować innych członków jego rodziny, co oznacza, że ​​być może będziesz musiał użyć kilku broni, których nie chcesz dostać do tych, których chcesz.

Na szczęście istnieje nowy sposób na szybkie podnoszenie poziomu broni (i szlifowanie na mistrzowskie kamuflaże) – więc skorzystaj z niego, zanim Totem Nieskończoności to naprawi:

Skarbiec broni FJX Cinder M4

Jak szybko awansować broń w Modern Warfare 2?

Aby szybko podnieść poziom broni w MW2, przejdź do Inwazji i skup się na zabijaniu AI za pomocą wybranej broni, ponieważ zapewniają one więcej PD broni niż zwykli gracze.

Trzymaj się krawędzi mapy, gdzie odradza się sztuczna inteligencja, aby ułatwić doświadczenie i kamuflaż. Kiedy AI zacznie zakładać zbroję, wyjdź z meczu i ustaw ponownie w kolejce.

  • Po pierwsze, jeśli to możliwe, użyj żetonu PD podwójnej broni.
  • Stwórz klasę z bronią, którą chcesz awansować, a także taktyczny ekwipunek i skrzynkę z amunicją (jeśli to możliwe), aby ułatwić tę metodę.
  • Prześlij do Playlisty Inwazji.
  • Zanurz się do krawędzi mapy, aby uniknąć prawdziwych wrogów i znaleźć obszary, w których odradza się sztuczna inteligencja.
Najszybszy sposób na podnoszenie poziomu broni w MW2
  • Wyjmij jak najwięcej AI za pomocą wybranej broni, gdy na początku gry jest nadal słaba.
  • Kiedy gracze AI zaczną zakładać zbroję, wyjdź z meczu i ustaw ponownie w kolejce.
  • Powtarzanie tego procesu nie tylko daje ogromną ilość PD broni, ale jest również świetnym sposobem na zrobienie tego odblokuj wszystkie kamuflaże broni MW2!

Korzystając z tej metody, ekspert Call of Duty JGOD był w stanie wypoziomować każdy pistolet do maksimum w mniej niż godzinę, co ułatwiało szlifowanie. Obecnie nie jest jasne, czy sztuczna inteligencja dająca więcej broni ZK niż zwykli wrogowie jest błędem, czy nie.

Ta metoda została przetestowana i działa od 29 października 2022 r.

Czytaj więcej: Jak odblokować każdą broń w Modern Warfare 2?

Jeśli Totem Nieskończoności wprowadzi zmiany w grze, które sprawią, że ta sztuczka grindowania nie będzie już opłacalna, zaktualizujemy ten artykuł.

Upewnij się, że awansujesz, zanim to się stanie najlepszy karabin szturmowy w MW2 dla maksymalnego uzbrojenia!

A kiedy masz trochę broni na maksymalnym poziomie, oto jest jak działa nowy system tuningu broni w MW2!

Leave a Comment