Najnowszy Pokemon w Scarlet & Violet to przerażający mały szczeniak

Cóż, przywitajmy się z innym zupełnie nowym Pokémonem, którego można spotkać w regionie Paldea. A może powinniśmy powiedzieć „buu”? Najnowszy dodatek do Pokemon Scarlet & Violet został ujawniony – i może cię to przestraszyć!

Pokemon Club Naranja Academy typu duchowego zauważył dość uroczego szczeniaka typu Ghost i zrobił kilka zdjęć dla nas wszystkich. zobacz na YouTube. Czy Fidough powinien się martwić? Może… ale nigdy nie można mieć zbyt wielu psich Pokemonów, zwłaszcza gdy jeden jest trochę bardziej przerażający.

Ten szczeniak ma na imię Greavard i jest czystym typem Ducha – jest dość puszysty i puszysty, a jego oczu nie widać. Na głowie ma świecę – może opętaną przez Litwicka? Jest też dość zabawny i lubi chować się w ziemi z wystającą świeczką.

Ale wydaje się, że jego żartobliwość może doprowadzić do czegoś dość przerażającego – może cię uśpić. A może kradnie twoją duszę? „Current” kończy się omdleniem studentki i upuszczeniem aparatu, a pies liże jej twarz. Ojej…?

Po prostu kolejny doskonały przyjaciel do dodania do ‘dex’a, prawda? Oczywiście, że tak. I że jest przyjazny oraz czy on może być samotny? Pozwolimy maluchowi nas przestraszyć w każdej chwili.

Leave a Comment