Możesz teraz pobrać oprogramowanie układowe Androida 13 dla swojego Galaxy S22 z SamMobile!

dzisiaj wcześniej Samsung wydał stabilną aktualizację Androida 13 (One UI 5.0). do Galaktyka S22 serie w różnych krajach europejskich. Jeśli twój kraj nie otrzymał Jeden interfejs użytkownika 5.0 Jeśli nadal aktualizujesz, możesz pobrać nowe oprogramowanie i ręcznie przesłać je do smartfona z serii Galaxy S22.

Stabilny Androida 13Jedno oprogramowanie oparte na interfejsie użytkownika 5.0 dla Galaxy S22, Galaxy S22+oraz Galaxy S22 Ultra są już dostępne w naszej bazie danych. Nowa aktualizacja jest dostarczana z wersją oprogramowania układowego S90xBXXU2BVJAi pliki oprogramowania układowego mogą być pobrane z naszej bazy danych oprogramowania układowego.

Aktualizacja jest teraz dostępna w następujących krajach: Austria, Chorwacja, Francja, Irlandia, Włochy, Polska, Portugalia, Serbia, Słowenia, Szwajcaria, Czechy i Wielka Brytania. Inne kraje i rynki mogą otrzymać aktualizację w ciągu najbliższych kilku dni.

Jeśli aktualizacja OTA jest dostępna na smartfonie z serii Galaxy S22, możesz ją pobrać, przechodząc do Ustawienia » Aktualizacja oprogramowania i pukanie Ściągnij i zainstaluj. Alternatywnie możesz pobrać nowy plik oprogramowania układowego z naszej bazy danych oprogramowania układowego i zrobić to ręcznie. Nie zapomnij wykonać kopii zapasowej danych przed flashowaniem nowego oprogramowania.

Nowa aktualizacja nadal jest dostarczana z aktualizacją zabezpieczeń z października 2022 r. Zapewnia nieco zaktualizowany projekt interfejsu użytkownika z rozszerzoną funkcją palety kolorów, łatwiejszą i bardziej wszechstronną personalizacją ekranu blokady, ulepszonymi widżetami i widżetami ułożonymi w stos. Samsung ulepszył również wszystkie swoje aplikacje giełdowe.

SAMSUNGGalaktyka S22

Obraz Galaxy S22+

SAMSUNGGalaxy S22+

Zdjęcie Galaxy S22 Ultra

SAMSUNGGalaxy S22 Ultra

Leave a Comment