Moje ciało jest „zbyt niebezpieczne” dla Internetu – OutKick

Veronika Rajek, gracz OutKick Poranne zrzuty ekranu Supergwiazda od lat opowiada o swojej karierze i życiu z ciałem, które jest „zbyt niebezpieczne” dla internetu. Słowacka supergwiazda Instagrama mówi, że jest w podobnej sytuacji z trollami Paige Spiranac, światowa liderka w dziedzinie golfa.

Życie w mediach społecznościowych nie jest tak łatwe, jak wyglądają na te kobiety.

„Moje ciało jest postrzegane jako zagrożenie w mediach społecznościowych, a trolle nieustannie nękają mnie za to, że nie robię absolutnie nic poza udostępnianiem zdjęć mojego ciała”. Rajek wyjaśnił public relations dla NudePR.com.

„Widzisz w Internecie wiele kobiet z nadwagą, a nawet otyłych, mówiących o pozytywnej postawie ciała, ale kiedy piękna, wysoka kobieta chce być pozytywna we własnej skórze, ludzie chcą mnie zaatakować i nazywają mnie uprzywilejowaną” – dodała. .

Wykrzycz to ze szczytów gór, Rajk!

Alleluja!

Śmiało i jeszcze raz przeczytaj ten cytat z Rajko. To jest walka, którą chciałbym zobaczyć między modelami IG, którym powiedziano, że jesteśmy w środku rewolucji Lizzo, gdzie rozmiar 30 jest w porządku, ponieważ tak mówi zespół zajmujący się różnorodnością i integracją w niektórych korporacjach.

Czy sprawdziłeś, co ostatnio kupuje Victoria’s Secret? Marka jest bardziej rozbudzona niż Playboy, a to coś mówi.

I obrzydliwe trolle libido, które zmusiły te firmy do przebudzenia (dyrektor generalny Victoria’s Secret, Martin Waters, mówi, że jego firma radzi sobie świetnie i hejterzy „wyszli”.) i teraz idź za Rajkiem, że nie ma na swojej ramie 200 kilogramów więcej.

„On jest po prostu zazdrosny o moje naturalnie wysportowane ciało” – powiedziała słowacka bomba. „Niektórzy ludzie nawet zgłaszają moje konto na Instagramie, ponieważ czują się urażeni moim szczupłym wyglądem i przez to tracę pieniądze i pracę”.

Lepiej uwierz, że Rajek jest niezwykle dumny ze swojego naturalnego ciała. W 2021 roku finalistka Miss Slovakia z 2016 roku wydała 80 dolarów na badanie piersi, aby udowodnić, że jej stojak jest prawdziwy.

„Ludzie nawet nie wierzą, że istnieję” Veronika powiedziała wtedy. „To dość dyskryminujące, że inne kobiety mogą robić to samo co ja, a ja nie, a ja jestem po prostu wymazana z powodu mojego wyglądu.

„Nazywam siebie kosmitą, ponieważ ludzie nie wierzą, że jestem prawdziwy. Myślą, że jestem botem AI lub sumem online.

Panie, weź to od Veroniki. Możesz mówić. Trolle Lib lib nie mogą wygrać tej bitwy z cywilizacją. Twoim obowiązkiem jest odezwać się, gdy próbują poniżyć cię za bycie piękną i nie noszenie przy sobie jakiegoś gigantycznego tyłka pełnego biokompatybilnego syntetycznego materiału lub czarnej fasoli i ryżu Taco Bell do późnej nocy.

Wstyd tym biednym ludziom, którzy mówią Rajko, że jest „zagrożeniem dla społeczeństwa” ze względu na swój typ ciała. Spójrz na tę kobietę. Czy on jest zagrożeniem? Oczywiście nie.

Leave a Comment