Modern Warfare II ma ekskluzywne „perki” PlayStation.

Wygląda na to, że gracze PlayStation otrzymają szereg ekskluzywnych korzyści „Call of Duty: Modern Warfare II”, w tym darmowe pakiety i comiesięczne wydarzenia z podwójnym doświadczeniem.

Call of Duty: Modern Warfare II premiera dzisiaj i oferuje szereg „wyjątkowych korzyści” dla graczy PlayStation, w tym premię PlayStation Party.

Call of Duty: Modern Warfare II przedstawia ekskluzywne „korzyści” PlayStation.

Zespół Call of Duty: Modern Warfare II szczegółowo przedstawił korzyści, których gracze PlayStation mogą oczekiwać od gry Strona Call of Duty (Dziękuję CharlieIntel). Obejmują one ekskluzywne comiesięczne wydarzenie z podwójnym doświadczeniem, które za każdym razem trwa 24 godziny, a także premię PlayStation party, która daje graczom PlayStation, którzy grają razem na imprezie, 25% premii do PD broni – „premia nadal się liczy, gdy gra się z kolegami z drużyny na różnych platformy. ”.

Gracze PlayStation, którzy osiągną czwarty poziom i odblokują Stwórz klasę, otrzymają również dwa dodatkowe miejsca, a jeśli kupią przepustkę bojową, otrzymają pięć dodatkowych pięciopoziomowych przeskoków. Wreszcie, darmowy pakiet gier na każdy sezon, który zawiera takie rzeczy, jak skórki i projekty broni, będzie dostępny „przez ograniczony czas tylko dla członków PlayStation Plus”.

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy gra została w jakiś sposób połączona z grą na wyłączność PlayStation — Ekskluzywna misja Hogwarts Legacy na PlayStation nie pojawi się na Xbox przez kolejny rokna przykład, podczas gdy Silent Hill 2 Remake to ograniczona czasowo konsola PS5. Po staraniach o przejęcie Activision Blizzard Microsoft dał Sony podpisaną umowę gwarantowanie Call of Duty na PlayStation na „przynajmniej kilka następnych lat”. Jim Ryan z PlayStation zadzwonił do oferty “nieadekwatny na wielu poziomach”i dodał, że propozycja „nie uwzględniła wpływu” na graczy PlayStation. Kolejna wiadomość zasugerował również, że istniejące umowy marketingowe mogą powstrzymać Call of Duty w Game Pass chociaż wykup Activision Blizzard przez Microsoft będzie kontynuowany.

Co sądzisz o tych „wyłącznych korzyściach” dla graczy PlayStation? Daj nam znać w komentarzach.

Leave a Comment