Mindy Kaling wygląda jak księżniczka w oszałamiającej tradycyjnej indyjskiej sukience, gdy świętuje Diwali

Mindy Kaling wygląda jak księżniczka w oszałamiającej tradycyjnej indyjskiej sukience, gdy świętuje Diwali

Mindy Kaling wyglądała oszałamiająco w tradycyjnej indyjskiej sukience w poniedziałek, gdy obchodziła Diwali.

43-latka wyglądała jak księżniczka w pastelowej zielono-srebrnej sukience z morskiej pianki z przezroczystymi długimi rękawami, dekoltem w szpic i pełną spódnicą.

Nominowana do nagrody Emmy ułożyła swoje długie ciemne włosy w elegancki warkocz z boku.

Oszałamiająca: 43-letnia Mindy Kaling wyglądała oszałamiająco w tradycyjnych indyjskich szatach, gdy świętowała Diwali w poniedziałek, wyglądając jak księżniczka w pastelowej zielono-srebrnej sukience z morskiej pianki z przezroczystymi długimi rękawami, dekoltem w szpic i pełną spódnicą.

Całość uzupełniła delikatnym kwiatowym naszyjnikiem z Sethi Couture i diamentowymi kolczykami.

Makijaż gwiazdy Morning Show był przyjazny w ciągu dnia z naturalnie wyglądającą różową wargą.

W innym ujęciu matka dwójki dzieci pokazała swoje wyrzeźbione mięśnie brzucha w dwuczęściowej turkusowej koszulce Lehenga z topem z długimi rękawami i przezroczystym szalikiem.

Akcesoria: Aktor dopełnił stylizację delikatnym kwiatowym naszyjnikiem od Sethi Couture i diamentowymi kolczykami.  Makijaż gwiazdy Morning Show był przyjazny w ciągu dnia z naturalnie wyglądającą różową wargą

Akcesoria: Aktor dopełnił stylizację delikatnym kwiatowym naszyjnikiem od Sethi Couture i diamentowymi kolczykami. Makijaż gwiazdy Morning Show był przyjazny w ciągu dnia z naturalnie wyglądającą różową wargą

Uzupełniła wygląd dużymi kwadratowymi złotymi kolczykami i odważną śliwkową wargą.

Gwiazda Late Night zabrała się na Instagram, aby wyjaśnić powód swojego pokazu mody w mediach społecznościowych.

„Tydzień Diwali jest szczególnie ekscytujący w tym roku, ponieważ jest tak wiele zabawnych wydarzeń dla mnie i mojej rodziny. Święto Świateł to piękne święto, aby doświadczyć wspólnoty, odkupienia… i nowych ubrań! Czuję się szczęśliwa, że ​​mogę dzielić się modą od niesamowicie utalentowanych indyjskich projektantów” – kontynuowała. Dziś mam na sobie @falgunipeacock, którego przedstawiła mi moja przyjaciółka @anjula_acharia. Falguni tworzy ubrania, które przemieniają mnie w moje najbardziej pełne wdzięku i pewności siebie.”

Reese Witherspoon odpowiedziała na wiadomość „Crazy Gorg!” Aktorka Elizabeth Berkley zgodziła się, pisząc „Wspaniały” z trzema emotikonami.

Niektórzy fani porównywali ją do Księżniczki Disneya Jasmine, inni mówili, że przypomina im Królową Elsę z Krainy Lodu.

Diwali to hinduskie święto świateł, które odbywa się od października do listopada. Jest to szczególnie kojarzone z Lakshmi, boginią dobrobytu, i wyznacza początek roku podatkowego w Indiach.

Lehenga: Matka dwójki dzieci, czteroletnia Katherine i dwuletnia Spencer, obnosiły się ze swoim stonowanym abs w turkusowej dwuczęściowej lehenga z topem z długimi rękawami i dopasowanym przezroczystym szalem

Lehenga: Matka dwójki dzieci, czteroletnia Katherine i dwuletnia Spencer, obnosiły się ze swoim stonowanym abs w turkusowej dwuczęściowej lehenga z topem z długimi rękawami i dopasowanym przezroczystym szalem

Reklama

Leave a Comment