Miłośnicy psów są zdruzgotani, gdy Resident Evil 4 Remake zmienia historię na gorsze

The Resident Evil 4 remake serialu, który dostaliśmy w zeszłym tygodniu, wciąż jest w naszych głowach; musimy iść praktyczny ze stopniem i zostali później zepsuci i drugi zwiastun, tym razem skupiający się na historii. I chociaż RE4 na PS5 wygląda na to, że w większości przypadków pozostanie wierny oryginałowi, jeden rzekomy aspekt zdołał wprawić fanów w drżenie.

Jak on szczegóły IGN, w oryginalnej grze Leonowi udało się uwolnić uroczego futrzanego przyjaciela, który utknął w pułapce na niedźwiedzie. Jeśli zdecydujesz się uwolnić zwierzę (a jakiego potwora nie zrobi), lojalny pies wróci, by odwdzięczyć się i pomóc w szczególnie trudnym starciu z bossem. Wygląda jednak na to, że w remake’u sprawy mogą potoczyć się nieco inaczej, jak widać w poniższym klipie:

Powód zmiany jest nieznany; być może Capcom chciałby zasugerować, że w rzeczywistości są przeklęci, preferując koty. Albo może to być jakieś zmylenie, granie zgodnie z oczekiwaniami graczy. Niezależnie od tego nastąpił wybuch żalu po biednym, martwym psiaku i niemała ilość dobrodusznej złości. Popularne konto fanów Możesz pogłaskać psa być może najlepiej ujął to uczucie, gdy pisali, dość zwięźle:

Jak myślisz, dlaczego remake Resident Evil 4 postanowił zerwać z kanonem w tak specyficzny sposób? Czy to znak, że powinniśmy przepasać lędźwie na jeszcze ciemniejszy wyjazd niż oryginał? Naciśnij F, aby wyrazić swój szacunek w sekcji komentarzy poniżej i przytul swojego psiego towarzysza blisko, jeśli jesteś wystarczająco błogosławiony, aby go mieć.

Leave a Comment