Microsoft twierdzi, że podwyżki cen Xboxa nadejdą po wakacjach

Obraz do artykułu zatytułowanego Microsoft mówi, że cena Xbox wzrośnie nadchodzi

Zdjęcie: KlasyczneAkcje (Obrazy Getty)

Wielu z nas przeżywa kryzys inflacyjny, jakiego nie widzieliśmy od dziesięcioleci, co oznacza, że ​​w ciągu ostatnich 12 miesięcy cena prawie wszystkiego – od ubrań po energię i żywność – poszybowała w górę.. Gry wideo nie są wyjątkiem.

Widzieliśmy już bezprecedensowe ruchy, takie jak podniesienie ceny PlayStation 5 dwa lata po premierzea Microsoft ostrzega teraz klientów, że możemy spodziewać się podobnych wzrostów na swoich platformach i usługach. Po prostu nie wiemy jeszcze, który?.

Jak twierdzi… Pogranicze Tom Warrenzzwieńczeniem konferencji Wall Street Journal na początku tego tygodnia Spencer powiedział: „Myślę, że w pewnym momencie będziemy musieli podnieść ceny niektórych rzeczy, ale wybierając się na te wakacje, pomyśleliśmy, że ważne jest utrzymanie cen.

„Utrzymaliśmy cenę na naszej konsoli, utrzymaliśmy cenę za gry… i naszą subskrypcję” – dodał. “Nie sądzę, że możemy to robić w nieskończoność. Myślę, że w pewnym momencie będziemy musieli podnieść ceny niektórych rzeczy…”

To bardzo okrutna rzecz! Mógł tylko mieć na myśli, że jedna lub dwie z tych rzeczy spowodują wzrost cen, abyśmy mogli spekulować, które z nich. Wzrost cen własnych gier Microsoftu wydaje się nieunikniony, ponieważ wielu konkurencyjnych wydawców już wprowadza takie podwyżki, co wymusza wzrost cen subskrypcji Game Pass. również zdecydowanie na kartach.

Konsola Xbox to jednak inna historia. Powstanie PS5 było wielką historią, ponieważ konsole miały nigdy wcześniej nie podrożała po wydaniu; przywykliśmy do tego, że z czasem staje się tańszy, a nie droższy. Jednak nie żyjemy w normalnych czasach; Kryzys inflacyjny ma przyczyny źródłowe i tkwią we wszystkim, począwszy od łapr problemy bezprecedensowe (w dzisiejszych czasach) brak komponentów do rentowność przedsiębiorstwrzeczy, których wcześniej nie musieliśmy brać pod uwagę (a przynajmniej rozważać w tym zakresie), patrząc na ceny konsol.

Więc kto wie, może miał na myśli wszystko będzie droższe w przyszłym roku. Świetny!

Leave a Comment