Meta potwierdza, że ​​gogle Quest nowej generacji pojawią się w 2023 roku

1500$ Meta Quest pro mogło właśnie odejść na sprzedaż, ale firma już drażni się z kolejną wersją w swojej linii tańszych zestawów VR. Podczas ostatniej firmy Zadzwoń do zarobkówodchodzący dyrektor finansowy Dave Whener powiedział, że „następna generacja konsumenckich zestawów słuchawkowych Quest” zostanie wprowadzona na rynek „pod koniec przyszłego roku”.

Mark Zuckerberg wspomniał również o „następnej generacji naszych konsumenckich zestawów słuchawkowych Quest”. Nie podał nazwy urządzenia, ale zdecydowanie brzmi to tak, jakby odnosił się do Meta Quest 3. Nie jest jasne, kiedy dokładnie może się pojawić, ale w przeszłości firma wprowadziła nowe zestawy słuchawkowe jesienią, aby zbiegło się to z dorocznym wydarzeniem Connect.

To nie pierwszy raz, kiedy Zuckerberg wspomniał o Quest 3. Na początku tego miesiąca powiedział analitykowi Benowi Thompsonowi, że Quest 3 był i że prawdopodobnie pojawi się w przedziale cenowym 300-500 USD. Byłoby to bardziej zgodne z poprzednimi zestawami słuchawkowymi Quest — Quest 2 zaczynał się od 299 USD — a nie najnowszym Quest Pro.

Chociaż Quest 3 może być tańszym urządzeniem niż Quest Pro, istnieją wskazówki, że Meta może zawierać niektóre elementy zestawu słuchawkowego VR z wyższej półki. Jak PrześlijVR Zuckerberg powiedział, że śledzenie twarzy i oczu będzie działać a przynajmniej jedna wczesna plotka sugeruje, że Quest 3 może mieć: podobny do Quest Pro.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Leave a Comment